comScore

Süreyya Küçük neden ve ne zaman öldü? Son dakika! (Onur Akay'ın Süreyya Küçük ölüm haberi)

29 Mart 2018, Perşembe 19:14
Süreyya Küçük neden ve ne zaman öldü? Son dakika! (Onur Akay'ın Süreyya Küçük ölüm haberi)

Tiyatro oyuncusu Süreyya Küçük, 57 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu Süreyya Küçük'ün ölüm haberini sosyal medyadan Onur Akay paylaştı. Onur Akay'ın paylaşımının ardından insanlarn Ünlü oyuncu Süreyya Küçük kimdir? Süreyya Küçük'ün hayatı ve yer aldığı oyuncular. Süreyya Küçük neden öldü? sorularını birbirlerine sormaya başladı. Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Türk tiyatrosunun önemli isimlerinden Süreyya Küçük bu sabah geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybetti. Uzun süredir kanserle mücadele veren Süreyya Küçük, öldü. Süreyya Küçük'ün ölüm haberini ise Onur Akay paylaştı. Süreyya Küçük kimdir? Süreyya Küçük'ün ölüm sebebi ne? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 


Süreyya Küçük kaç yaşında öldü?


57 yaşında hayata gözlerini yuman Süreyya Küçük, 14:00 sularında hayatını kaybetti. Uzun süredir kanserle mücadele eden başarılı oyuncu, 4 günlük yoğun bakım savaşını kaybetti. Ünlü tiyatrocu son yıllarda büyük bir maddi sıkıntıya grmişti. Süreyya Küçük hastalığı nedeniyle 40 kiloya kadar inmişti.

Oyuncunun vefat haberini Onur Akay sosyal medya hesabından paylaştı. Onur Akay "Maalesef bugün saat 14.00'te kaybettik. 4 gündür yoğun bakımda olan 57 yaşındaki oyuncumuz, yaklaşık 1 ay önce beni aramış ve tedavisi ile ilgili maddi sıkıntılar yaşadığını söylemiş, “Tiyatro salonlarını ücretsiz verirlerse, ben de oyunumu oynar ve tedavim için gerekli parayı kazanırım” demişti. Nur içinde yatsın” şeklinde bir paylaşımda bulundu.
 

Süreyya Küçük'ün hayatı kimdir, kaç yaşında, 


Süreyya Küçük'ün ölüm sebebinin kanser olduğu öğrenildi. 57 yaşındaki oyuncunun cenazesi Cuma günü öğle namazına müteakip kaldırlacak. Oyuncu için yarın 11.30'da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde tören gerçekleştirilecek.

Tiyatro sanatçısı Süreyya Küçük, çok sayıda dizi ve sinema filminde rol alırken kendi yazdığı oyuncularla dagündeme geldi. Kendi yazdığı ve yönettiği 'Uyanış' adlı tiyatro oyunu ile binlerce seyircinin önüne çıkan Süreyya Küçük, en son 'Al Karısı' isimli bir korku filminde rol almıştı. Süreyya Küçük, Kara Oğlan filminde Obacı Kadın ve Kedi Özledi adlı yapımda da Gülümser karakterine hayat vermişti.
 

Onur Akay kimdir?


MESAM üyesi olan Onur Akay, Türk musikisinde birçok nazariyatçının kabul ettiği Müstear'lı Nikriz, Müstear'lı Hicaz, Zirgüle'li Pençgâh isimlerini verdiği 3 bileşik makam buldu, terkib etti ve takım besteled

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.