comScore

Süper Lig'de devrim gibi karar

28 Temmuz 2017, Cuma 13:37
Süper Lig'de devrim gibi karar

Süper Lig'de devrim niteliğinde karar. Başkan Göksel Gümüşdağ, Kulüpler birliği toplantısı sonrasında açıkladı.

FutbolArena - Süper Lig'de devrim karar. Kulüpler Birliği Federasyon Başkanı Göksel Gümüşdağ, düzenlenen kulüpler birliği toplantısı sonrasında aldıkları flaş kararı açıkladı.

Kulüpler Birliği Federasyon'u Başkanı Göksel Gümüşdağ, yapılan toplantı sonrasında basın mensuplarnın önüne çıktı. Bir sonraki seçimde aday olmayacağını açıklayan Göksel Gümüşdağ, Süper Lig için devrim niteliğinde bir karar aldıklarını belirtti.
18 KİŞİ DEĞİL 21 KİŞİLİK KADROLAR

Göksel Gümüşdağ: ''Göksel Gümüşdağ: ''Yeni sezonda takımlarımız 18 kişilik değil 21 kişilik kadrolarıyla sahada olacaklar. Takımlar mücadele sırasında 5 oyuncu ve performans antrenörü ile ısınabilecek'' ifadelerini kullandı.

MAÇTA 5 OYUNCU ISINABİLECEK

Göksel Gümüşda, ayrıca saha zemini ve kaç oyuncu ısınacağına yönelik açıklamalarda da bulundu. Gümüşdağ, "Saha zemininin sulanması, 5 futbolcunun ısınabilmesi ve ısınırken performans hocasının yanında olması konusunda da anlaştık" diye konuştu. 

Saha zemininin sulanması, 3'ten fazla oyuncunun ısınması ve performans hocası izni; Abdullah Avcı'nın ısrarla üstüne bastığı eksiklerdi.

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.