comScore

Süper Lig maçları ücretsiz olacak mı? beIN Sports Süper Lig maçları şifresiz yayınlanacak mı? Süper Lig beIN Sports canlı ve şifresiz maç İZLE

12 Mart 2020, Perşembe 20:29
Süper Lig maçları ücretsiz olacak mı? beIN Sports Süper Lig maçları şifresiz yayınlanacak mı? Süper Lig beIN Sports canlı ve şifresiz maç İZLE

Süper Lig maçları şifresiz olacak mı? beIN Sports canlı ve şifresiz Süper Lig maçlarını yayınlacak mı? beIN Sports şifresiz mi? beIN Sports ve Süper Lig maçları ücretsiz mi olacak? Türkiye'de tüm spor müsabakalarının Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanacak olmasından dolayı futbolseverlerin en fazla merak ettiği soruların başında beIN Sports'un Süper Lig maçlarını şifresiz yayınlayıp yayınlamayacağı oldu.  

FutbolArena - Süper Lig maçları Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanacak. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın basın toplantısında yaptığı açıklamada, Türkiye'deki spor müsabakalarının Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanacağını açıkladı. Bu açıklamanın ardından gözler beIN Sports'a çevrildi. Hatırlanacağı üzere önce Portekiz, sonrasında da Almanya'da maçların Konferans yayını üzerinden şifresiz olarak yayınlanacağı açıklandı. 


Süper Lig beIN Sports maçlar şifresiz olacak mı?


Portekiz'de liglerin ertelenme kararından önce, müsabakaların seyircisiz oynanacağı dönemde yayıncı kuruluş tarafından maçların internet ve TV üzerinden şifresiz verileceği, aynı zamanda Telext üzerinden takip edilebileceği duyurulmuştu. Ancak sonrasında Portekiz Futbol Federasyonu liglerin ertelendiğini duyurdu. 

Öte yandan Almanya'da maçların seyircisiz oynanacak olmasının ardından Sky Deutschland, önümüzdeki 2 hafta boyunca müsabakaların Sky Sport News HD üzerinden şifresiz yayınlanacağını açıkladı.
Peki Türkiye'de böyle bir uygulacak mı? Gözler beIN Sports'ta! Sosyal medyada birçok taraftar Nisan sonuna kadar maçların seyircisiz oynanacak olmasından dolayı beIN Sports'un şifresiz yayınlanmasını istiyor. Bu doğrultuda internet ortamında Süper Lig maçları şifresiz olacak mı? beIN Sports şifresiz izlenecek mi? Süper Lig beIN Sports şifresiz maç yayını olacak mı? beIN Sports şifresiz mi? beIN Sports canlı ve şifresiz izle Süper Lig maçları şeklinde arama yapmaya başladı. 

beIN Sports yönetimi Süper Lig maçlarının yayını konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak futbolseverler özellikle Sağlık Bakanlığı tarafından "Sokağa çıktığınızda kapalı alanlardan uzak durun" uyarısından dolayı maçların dışarıda izlenme durumundan dolayı beIN Sports Süper Lig maçlarının şifresiz yayınlanmasını istiyor. beIN Sports Süper Lig canlı ve şifresiz izle şeklinde talep olan futbolseverlerin karşısında beIN Sports tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. 

Sky Deutschland CEO'su Devesh Rash yaptığı açıklamada, "Zor zamanlarda birlik olmalıyız. Spor insanları bir araya getiren etkinlik. Bizler bu konuda oyunu herkesle paylaşarak üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Bu sayede futbolsever ve taraftarlar Bundesliga'yı yaşayabilir." dedi. 


beIN Sports Süper Lig maçları HD canlı izleSpor Toto Süper Lig başta olmak üzere İngiltere Premier Lig, La Liga, İtalya Serie A, Brezilya Ligi ve Fransa Ligi'nden haftanın önemli futbol karşılaşmalarını yayınlayan beIN Sports kanalı, futbol branşının yanı sıra basketbol maçlarını da naklen yayınlıyor. Spor Toto Basketbol Ligi ve Euroleague'de oynanan tüm karşılaşmalar Bein Sports kanalından canlı yayınla izleyenlere ulaşıyor.

CANLI YAYIN BİLGİLERİ

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)