comScore

Süleyman Hurma, Vural'ı neden hedef aldı?

03 Şubat 2014, Pazartesi 03:15

"Yılmaz Vural'ı takımın başına getirmedim, çünkü onun düşürdüğü takımlardan bir lig kurulur." Süleyman Hurma bu sözleri niye söyledi? İşte ayrıntılar..

FutbolArena Özel | Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma'nın Teknik Direktör Yılmaz Vural hakkındaki sözleri gündem oldu. Hurma'nın tecrübeli teknik adamı hedef almasının nedeniyse Vural'ın Cumartesi günü Maraton programında Kayserispor'u eleştirmesi görünüyor. Ancak bu sözlerin arkasında geçmişte Yılmaz Vural ile Süleyman Hurma arasında yaşananlar olduğu ifade ediliyor.
 
Kayserispor'un kötü gidişini eleştirdiği için takımın genel menajeri Süleyman Hurma, Teknik Direktör Yılmaz Vural'a ağır dille yanıt verdi.
 
Hurma, "Yılmaz Vural'ı takımın başına getirmedim, çünkü onun düşürdüğü takımlardan bir lig kurulur. Çıktığı her televizyon kanalında kulübümüzle ilgili olumsuz konuşmasının altında yatan gerçek bu. Amacı camiamız üzerinden prim yapmak. Kendisini almadığı için Kayserispor üzerinden asla prim yapmasına izin vermeyiz" dedi.
 
YILMAZ VURAL İNANMAMIŞ!
Teknik Direktör Yılmaz Vural bu sözleri ilk duyduğunda doğruluğundan şüphe etmiş! Vural'ın yakın çevresine "Maraton'da Kayserispor'u sordular, ben de kötü bir takımı yorumladım. Durum ortada. Gün içinde bu konu için çok arayan oldu ama konuşmadım. Hurma'nın böyle yorum yapmayacağını düşündüm ama gerçekmiş! Böyle ahlaksızca bir yorum olur mu? " dediği öğrenildi.
 
BU SÖZLERİN NEDENİ GEÇMİŞTE YAŞANANLAR MI?
Yılmaz Vural, Hurma'nın bu denli sert çıkış yapmasına neden olan konunun aslında Kayserispor'un bugünkü durumuna ilişikn yaptığı yorum olmadığını da düşünüyor."Ben Trabzonspor'un başına geçtiğim zaman takım menajerliğine Süleyman Hurma geçmek istedi. Ben de buna engel oldum ve başkasıyla çalıştım. Sanırım Hurma'nın aklı o olayda kaldı. Kalmış ki bana saldırıyor."

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.