comScore

Süleyman Hurma: "Futbola dışarıdan karışanlar oluyor"

23 Temmuz 2020, Perşembe 17:51
Süleyman Hurma:

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Akhisarspor maçı öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, TFF 1. Lig play-off yarı final ilk maçında Akhisarspor ile 3-3 berabere kaldıkları müsabakanın ardından gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

A Spor canlı yayına bağlanan Süleyman Hurma'nın açıklamaları şu şekilde:
"TÜRKİYE'DE SON DÖNEMDE FUTBOLA DIŞARIDAN KARIŞANLAR OLUYOR"

Türkiye'de son dönemde futbola dışarıdan karışanlar oluyor. Dolayısıyla bazılarını yukarı çıkarırken, bazılarını da aşağı alabiliyor. Yapacak bir şey yok. Bu düzen içerisinde güçlü kalıp, ayakta kalıp hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Onun dışında takımımızın ortaya koyduğu futboldan memnunuz.

"YILMAZ HOCANIN AÇIKLAMASINA ÇOK ÜZÜLDÜM"

Yılmaz hocanın açıklamasına çok üzüldüm. Bizim arkadaşımız. 30 yıldır tanıdığımız bir isim. Şık olmadı. Kendisi zaman zaman maalesef böyle açıklamalar yapıyor. Nereye gideceğini düşünmeden yapıyor. Bir gün çıkıp diyor ki, Allah insana Fatih Terim şansı versin. Bir gün başka bir şey söylüyor. 

"DEVLETİMİZİN İMKANLARIYLA STAT YAPAN KULÜPLERİN BÖBÜRLENMESİ"

Devletimizin imkanlarıyla statları yapılan kulüplerin böbürlenmesi garip geliyor bana. Stadımız çok küçümsendi. Ben Akhisar'la Süper Lig'de çok karşılaştık Manisa stadının halini söyleyeyim mi? Pisuvarlar hep çiş doluydu. Şimdi sen bunu söylersen ben geçmişi hatırlatmak zorundayım. Şota Arveladze o statta ölümden döndü biliyorsunuz. Cam devrildi. 

"ZİLLERE BASIP EVE İNSAN ALMAYIN DİYORLAR"

10 tane insan balkondan maç seyretti diye Karagümrük kulübüne ve insanına kan kusturdular. Evlerin zillerin basıp, evlerinize insan almayın dediler. Sokağa giren insanlar arandı. Adana stadında da balkonlardan maç seyredilebiliyor. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Akhisar stadına pandemiye dikkat ederek seyirci alsınlar, biz itiraz etmeyeceğiz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!