comScore

Süleyman Hurma: 'Emre Mor, yetenek olarak Messi'den farksız'

11 Ekim 2021, Pazartesi 18:27
Süleyman Hurma: 'Emre Mor, yetenek olarak Messi'den farksız'

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Emre Mor hakkındaki hedeflerini açıkladı.

FutbolArena - Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Hürriyet'e konuk oldu ve kulübün transfer politikasıyla birlikte tüm gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. 

"EMRE MOR, YETENEK İTİBARİYLE MESSİ'DEN FARKSIZ"
Emre Mor yeteneği itibariyle benim nazarımda Messi'den farksız bir oyuncu. Hatta güç olarak sanki Messi'den biraz daha güçlü. Topa da iyi vurabilen bir oyuncu. Sebepler sonuçları değiştirmez ama bir sürü sebepten dolayı arzu edilen noktaya gelemedi. Yaşı daha 24. Çok samimi. Biz Emre Mor'u dünya futbolu pazarına sunabiliriz. O da çok istiyor. Biz zaten öyle bir oyuncuyu çok istiyoruz. 

"BENATIA BİZE TRANSFER OLDUĞUNDA PSG BAŞKANI ARADI O GÜN"

Benatia bize transfer olduğunda PSG Başkanı aradı bizim yanımızda. O gün, aynı anda. O değerde bir oyuncu. Çok önemli kulüplerde oynadı. Ahmed Musa 45-50 milyon euro bonservis parası gören bir oyuncu. Kulübümüzde oldukça uluslararası seviyede yüksek kariyerleri isimler. 

"BRUNO FERNANDES BİZİM İÇİN OYUNCU BAKTI, OYUNCULARLA KONUŞTU"

Manchester United'daki Bruno Fernandes'in bizim için oyuncu baktığı, oyuncularla konuştuğu dönemlerimiz oldu. Çok güzel ortamımız var. Aile ortamımız var. 

"KULÜBÜ AVRUPA'NIN EN ETKİN VE SAYGIN MARKALARI ARASINA DAHİL ETMEK İSTİYORUZ"

Kulübü Avrupa'nın en etkin ve saygın markaları arasına dahil etmek istiyoruz. Biglia, Bertolacci, Viviano, Ahmed Musa, Benatia, Zukanovic, Borini gibi oyuncuları takıma kazandırıp, bizim maçımız oynanırken dünya futbol pazarında da merak edilen maç olmasını arzu ettik.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!