comScore

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvuru şartları (Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ne zaman?)

07 Mayıs 2018, Pazartesi 14:51
Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvuru şartları (Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ne zaman?)

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı. Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada Süleyman Demirel Üniversitesi'ne personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı kura çekimi nasıl olacak? Tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı yapılacağını açıkladı. Süleyman Demirel Üniversitsi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamanın ardından Süleyman Demirel Üniversitesi'ne personel alımı yapılacak olmasından dolayı iş arayan vatandaşlar Süleyman Demirel Üniversitesi hakkında detaylı bilgi ve Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımıyla ilgili başvuru şartları ve nasıl başvuru yapılacağını soruşturmaya başladı. 

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: niversitemiz Rektörlük Makamından alınan Olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Temmuz- Ağustos- Eylül) Aylarında kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.
Peki Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı hakkında başvurular nasıl ve nereye yapılacak? En önemlisi Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvuru şartları neler? Milyonlarca iş arayan vatandaşlar için çok büyük önem taşıyan Süleyman Demirel Üniversitesi personel hakımı şartlarına dair yapılan açıklamada ve Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır. Bunun yanı sıra alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada personel alımının alınacağı duyurulmasının ardından Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvurularının kura çekimiyle olup olmayacağını merak edenler için aktarılan detaylı bilgi şu şekilde: Noter huzurunda kura çekimi 25.05.2018 Cuma günü saat 09.00'da yapılacaktır. Üniversitemiz Park ve BahçelerBiriminde, 02 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 110 işçidir. Müracaatlar 11.05.2018 - 21.05.2018 tarihleri arasında İsparta İşkur Web sayfasından veya şahsen yapılacaktır. Durumuna uygun iş statüsünün sadece birine başvuru yapılabilecektir. 

İLAN BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"