comScore

FutbolArena TV

Süho Gürsoy: "Aytaç Kara'nın ismi Konyaspor ile ciddi olarak anılıyor"

04 Temmuz 2019, Perşembe 23:34

Aydın Cingöz ile Transfer Arenası programında transferdeki son gelişmeler taraftarlar ile buluşturuluyor. 4 büyüklerin transferlerinden ve Anadolu kulüplerinden birçok muhabirimizin canlı yayında aktardığı özel haberleri takip etmek için Transfer Arenası programının tekrarını bu haberde izleyebilirsiniz.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor dışında Bursaspor ile birlikte Anadolu takımlarından sıcak haberler bu programda...
Galatasaray Transfer Haberleri: Aytaç Kara Galatasaray'a geliyor mu?

Süha Gürsoy, FutbolArena Transfer Arenası canlı yayınında, "Aytaç Kara, kaleci Muhammed ile birlikte Bursaspor'a ihtarname göndermeyen iki futbolcu. Aytaç Kara vatani görevini yaptı. Memleketi İzmir'e gitti ve şu anda İstanbul'da. Galatasaray iddiaları var ama aldığım bilgiler 5 ciddi teklif olduğu yönünde. Ayrıca Konyaspor iddiaları da yoğunlukta." dedi.
Ali Naci Küçük ise yine canlı yayında Galatasaray cephesindeki son gelişmeleri değerlendirirken, "Galatasaraylı yetkililerle görüştüm. Aytaç'ın gündemlerinde olmadığını söylediler. Başakşehir'in Aytaç Kara'ya teklifi var." ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor Videoları