comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Stoch'a sert veto! 'Yaptığı saygısızlık...'

09 Eylül 2016, Cuma 07:59
Stoch'a sert veto! 'Yaptığı saygısızlık...'

Slovakya Teknik Direktörü Kozak'tan sonra Federasyon başkanı Jan Kovacik'ten de Miroslav Stoch'a veto geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'ye yeniden dönen ve Dick Advocaat'ın kadroda düşündüğü futbolcularından biri olan Stoch bu kez Slovakya Milli takımından veto yedi. 

"HOCASINA SAYGISIZLIK YAPTI."
Milliyet'in haberine göre; Slovakya Futbol Federasyonu Başkanı Jan Kovacik, Euro 2016'nın ardından teknik direktör Kozak'a saygısızlık yaptığı gerekçesiyle Stoch'un milli takıma dönmesinin zor olduğunu belirtti. Kovacik, "Başka birisinden duysam doğru ama ben de uçaktaydım. Stoch'in işi zor. Neler olduğunu biliyorum. Kozak'ın kararına saygım var. Eğer İngiltere maçı için onu kadroya çağırsaydı, ben bunu kabul etmetzdim." ifadelerini kullandı. 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Stoch ile Slovakya Teknik Direktörü Kozacik arasında karşılıklı söz düellosunda Kozacik, "Ona en zor zamanında destek oldum. Ancak Euro 2016 sonrası yaptığı hareketten sorna ben burada olduğum sürece Slovakya Milli takımının formasını giyemeyecek." demişti. Stoch ise hocasının bu açıklamasına, "Kozacik olduğu sürece Milli takıma gitmeyeceğim." şeklinde yanıt verdi. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.