comScore

Galatasaray Galatasaray

"İstifa seslerini susturmak için kazanmak zorundalar"

25 Şubat 2017, Cumartesi 13:57

"Galatasaray kazanamazsa şampiyonluğa havlu atar. Beşiktaş kazanırsa Galatasaray şampiyonluk yarışından kopar."

FutbolArena Röportaj - Eski Galatasaray futbolcusu Ümit Karan, FutbolArena'ya verdiği röportajda "Galatasaray, Beşiktaş'ı yenemezse şampiyonluğa havlu atar. Bu isteksizlikle nasıl olacak bilmiyorum" dedi.

GALATASARAY KAZANAMAZSA HAVLU ATAR
Galatasaray'ın size göre hala şampiyonluk şansı var mı?


Tabii ki Galatasaray'ın hala matematiksel olarak şampiyonluk şansı var. Ancak Galatasaray takımı bu performans ve isteksizlikle başarabilir mi, bilmiyorum. Galatasaray takımına o beklenen istek ve arzu gelir mi, Tudor bu takıma renk katar mı, bunu bilemem.

Galatasaray kazanamazsa şampiyonluğa havlu atar. Beşiktaş kazanırsa Galatasaray şampiyonluk yarışından kopar. Galatasaray, Pazartesi kazanırsa da bu yarışı sonuna kadar götürür.

YÖNETİM İÇİN DE KAZANMAK ZORUNDALAR

Nasıl bir derbi bekliyorsunuz?


"Galatasaray iyi bir maç çıkarmak ve seyircisini mutlu etmek zorunda. Bana göre Galatasaray takımı sezonun en önemli maçına çıkacak. Futbolcuların hepsi kendilerini bu maça özel olarak hazırlamalı. 2 haftadır Galatasaray takımı çok büyük fırsatları tepti. Galatasaray takımına yakışmayacak sonuçlar aldılar. Bu maç Galatasaray için büyük önem taşıyor. Seyirci ile barışmak ve istifa seslerini susturmak istiyorlarsa bu maçı kazanmak zorundalar."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)