comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Stephane Mbia geri adım attı mı?

31 Aralık 2015, Perşembe 16:51
Stephane Mbia geri adım attı mı?

Trabzonspor'dan bu sezon tüm alacaklarını isteyen Mbia geri adım atmıyor.

FutbolArena Özel - Trabzonspor'da Stephane Mbia krizi çözülmedi. Kulübe ihtarname çeken oyuncu busezonki tüm alacaklarının gecikme nedeniyle Pazartesi günü mesai bitimine kadartalep ediyor.

Trabzonspor'un Kamerunlu oyuncuya Pazartesi mesai bitimine kadar yatırmasıgerek paraysa yaklaşık 7 milyon TL. Oyuncu alacakları 15 gün geciktiği için tümsezon parasını sözleşme gereği alma hakkına sahip.

 

Mbia, Trabzonspor'dan ayrılacak mı?


Bu konuda geri atmayan ve Çin'den transfer teklifi alan oyuncu eğerparası yatırılmazsa sözleşmesini tek taraflı fesih etme hakkına sahip olacak.FutbolArena'ya bilgi veren oyuncu tarafı Kemarunlu yıldızın parasını istediğinive pazartesi mesai bitimine kadar bu hakkını talep ettiğinivurguladılar.

YÖNETİM UZLAŞMA İSTİYOR…

Trabzonspor yönetimiyse oyuncudan geri adım atmasını talep etti. Yönetim Mbiaile uzlaşarak ya devam etmek ya da karşılıklı olarak yolları ayırma planıyapıyor.

FutbolArena bu gelişmeyi dün okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİNTIKLAYIN!

Mbia'ya transfer teklifi var mı?


Mbia'ya Çin'den teklif olduğu iddia edilirken kulübe ulaşmış henüz resmibir teklif yok. Kulüp yetkilileri bu konuda somut bir gelişme olmadığını veolması ihtimaline karşılık çalışmaların buna göre planlandığının altınıçizdiler.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.