comScore

Stefan Kuntz'un basın toplantısında eğlenceli anlar

24 Eylül 2022, Cumartesi 20:01
Stefan Kuntz'un basın toplantısında eğlenceli anlar

Stefan Kuntz, Faroe Adaları maçı öncesi "Lüksemburg maçında hatalarımıız analiz ettik ve oyuncularımıza aktardık. Grubu iyi bir oyunla kazanarak bitirmek istiyoruz." dedi. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Faröe Adaları maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

STEFAN KUNTZ'UN MAÇ ÖNÜ AÇIKLAMALARI
Faroe Adaları Teknik Direktörü bizim takımızdaki gelişmelerden haberdar olmuş belli ki. Savunmadaki sakatlıklarımızı biliyor. Ozan'ın bizimle olup olmayacağını idmanda göreceğiz. Yeni oyuncularımız da takıma katıldı. Ben oyuncularıma güveniyorum. Haziran'daki maçlarla karşılaştırdığımız zaman sakatların tamamı 11'e yaklaştık neredeyse. Ancak bize etkisi olmayacağını düşünüyorum. İyi bir oyunla kazanmak istiyoruz.  Oyuncularımızla bugün tekrar analiz yaptık. Üç noktada mükemmel olmadığımızı söyledik. Oyuncularımıza tekrar hatırlattık. Lüksemburg maçını kapatıp önümüzdeki maça odaklanmış durumdayız.  Eleştiriye açığım. Tekrardan durumu anlatalım. Maçtaki şartları anlatalım. Ozan maçtan birkaç saat önce oynamayacağını söyledi. Merih 1 gün önce. Çağlar ilk 15 dakikada sakatlandı. Avrupa'nın üst düzey savunma oyuncuları. Tolga'yı oynamaya alışık olmadığı bölgeye çektik. Orkun, Enes, Cengiz Ünder'in cezalı duruma düşüşü. 6 oyuncu zaten devre dışı kaldı. Daha önceki sakatlıklarımızla birlikte 11. Kolay değil. Bu şartlar altında beraberlik oldu diye memnunum ifadesini kullandım. 

BASIN TOPLANTISINDA EĞLENCELİ ANLAR

Stefan Kuntz, basın toplantısının sonlarına doğru, "Size bir hikaye anlatayım. Faroe Adaları'nda birisini yüzerken gördük. Kendi su sıcaklığının 8 derece olduğunu belirtti. Gayet de sıcak bulduğunu belirtti. Bizim için uzak bir şey. Buradaki UEFA yetkilisi hanımefendi bütün Faroe takımın yüzdüğünü söyledi." dedi. 

Kuntz, "Faroe Adaları'nda daha önce oynanan maç 1-1 bitti. Yarın yine böyle bir ikramınız olur mu?" sorusuna "Siz Türk medyasınızı tanımıyorsunuz herhalde." yanıtını verdi. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!