comScore

Stefan Kuntz'tan EURO 2024 sözleri! "Hayalim"

09 Ekim 2022, Pazar 14:34
Stefan Kuntz'tan EURO 2024 sözleri!

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, EURO 2024 ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - EURO 2024 elemelerinde grup kuraları çekildi. Kura çekimi sonrası TRT Spor'a konuşan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, "En büyük hayalim Almanya'da düzenlenecek şampiyonaya katılmak" dedi.

"TURNUVAYA GİTMEK İSTİYORUZ"
"Diğer grupların zorluğuna baktığımız zaman biz grubumuzdan memnunuz. İyi çalışarak bu gruptan çıkmak ve turnuvaya gitmek istiyoruz. Son maçlardan dersimizi çıkardık. Buna göre önümüzdeki maçlara hazırlanacağız.

"HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM"

Pozitif taraftan düşündüğümüz zaman Uluslar Ligi'nde bir grup yükseldik. Hangi maç olursa olsun %100 performansla oynamamız gerektiği dersini çıkardık. Maçlara iyi hazırlanabilirsek bu genç takımımızla birlikte istikrarı yakalayabiliriz. İki hayalim vardı. Birincisi, Türkiye Milli Takımı'nda çalışabilmek. İkincisi ise Almanya'da düzenlenecek turnuvaya katılabilmek. Ben bu hayalimi gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum.

Son basın toplantısının ardından Başkanımız, ana dilimde konuşursam kendimi daha iyi ifade edebileceğimi söyledi. Ben de bunu olumlu karşıladım. Bundan sonra ana dilimde konuşarak kendimi daha net ifade edeceğim."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!