comScore

Stefan Kuntz: "Portekiz ve İtalya'yı play-off'ta istemem"

17 Kasım 2021, Çarşamba 01:30
Stefan Kuntz:

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Karadağ maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım, 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde deplasmanda Karadağ'ı 2-1 yenerek grubu ikinci sırada tamamlayarak play-off'lara kaldı. 

"HAK ETTİĞİMİZ BİR GALİBİYET"
6 puan almalıydık! Rakiplerimizden biri ikramdan bulunur, kapıyı açarsa o kapıdan geçmeliyiz dedik. Play-off'lara kaldık. Şu anda mutlu olmalıyız. Artık Mart'ta büyük, harika maçlara hazırlanacağız. "Takımımın ilk yarı performansına biraz şaşırdım. Kötü başladık çünkü ama ikinci yarı toparladık. Devre arasında da oyuncularımızla konuştuk. Hak ettiğimiz bir galibiyeti aldık."  

"PLAY-OFF'LARDA RAKİPLERİMİZ GÜÇLÜ OLACAK"

Play-off'larda evet güçlü rakipler olacak ama önce rakibi görelim. Dünya Kupası'nda da zaten oraya gitmemiz halinde yine güçlü rakiplerimiz olacak. Biz hazırlanıp elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 

"LETONYA MAÇI SONRASI GÖZYAŞLARIM ÜSTÜMDEKİ BASKININ DIŞA VURUMUYDU"

Letonya maçı sonrası mutluluktan ağlamak demeyelim, var olan baskının vücuttan çıkması ve sonrası gelişen duygulardı. Alıştım buna.  Bugün de mutlu oldum ama gözyaşı yoktu." 

"PORTEKİZ VE İTALYA DEPLASMANINA GİTMEMEYİ TERCİH EDERİM"

"Büyükannem derdi ki, etki edemediğiniz şeylerle alakalı fazla düşünmemek lazım. Muhtemel rakiplerimizin hepsi güçlü. Ancak yorum gerekiyorsa Portekiz ve İtalya deplasmanlarına gitmemeyi tercih ederim."

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!