comScore

Spor Toto Süper Lig maçları CBC Sport'ta şifresiz! Frekans ve uydu bilgileri

07 Eylül 2017, Perşembe 19:35
Spor Toto Süper Lig maçları CBC Sport'ta şifresiz! Frekans ve uydu bilgileri

Azeri kanalı CBC Sport, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonda haftada 2 maçı şifresiz yayınlayacaklarını izledi. Peki CBC Sport Türksat uyduda nasıl izlenir? CBC Sport uydu frekans bilgileri ve diğer tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Futbolseverlere müjde! Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonda haftada 2 maç Azerbaycan'da şifresiz olarak yayınlanacak. Azeri kanalı CBC Sport, Spor Toto Süper Lig'e yeni sezonda haftada 2 maçı şifresiz olarak yayınlanacaklarını resmen duyurdu. CBC Sport nasıl izlenir? CBC Sport frekans bilgileri ve diğer detaylar haberimizde. 


Azeri kanal CBC Sport nasıl izlenir?


Azerbaycan kanalı CBC Sport, yeni sezonda Spor Toto Süper Lig'de haftada 2 maç şifresiz yayınlayacaklarını açıkladı. Futbolseverleri mutlu eden bu gelişmenin ardından herkesin merak ettiği tek soru, CBC Sport nasıl izlenir ve uydu frekansı kaç? 


Spor Toto Süper Lig maçları şifresiz nasıl izlenir?


Azeri kanalı CBC Sport yeni sezonda Spor Toto Süper Lig'de haftada 2 maç şifresiz yayınlayacaklarını açıkladı. Peki CBC Sport nasıl izlenir? Detayları sizler için derledik. 


CBC Sport AZ uydu, frekans bilgileri, şifresiz izleme 


CBC Sport Tv kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "AzerSpace 1/Africasat 1a" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz CBC Sport Tv yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.
CBC SPORT FREKANS BİLGİLERİ

Uydu: AzerSpace 46°
Frekans: 11135 H 27500


Azeri kanal CBC Sport Turksat uydu frekans


Azerbaycan merkezli spor kanalı. 9 Ağustos 2015 itibariyle yayın yapmaya başlayan kanal, Türkiye Kupası maçları yanısıra çeşitli spor müsabakalarını da ekranlara getirmektedir. İtalya Serie A gibi kaliteli bir ligi de canlı olarak izleyebileceğiniz kanaldır, İngiltere Premier Ligi'nden bazı maçların yayın hakkına da sahiptir.. Özellikle NBA maçları ile izleyicileri ekran başına toplamaya çalışacak olan Cbc Sport, Azerbaycan üzerinde büyük bir çıkış yakalamıştır. Canlı olarak izleyebilir veya Azerspace uydusu üzerinden kanala ulaşabilirsiniz. Türkiye'de çekim gücü oldukça yüksek olan Azerspace'degibi bir başka spor kanalına da ulaşabilirsiniz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"