comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig 2015/2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş

19 Mayıs 2016, Perşembe 23:15
Spor Toto Süper Lig 2015/2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig 2015/2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş Vodafone Arena'da kupasını aldı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, Vodafone Arena'da kupasına kavuştu


Spor Toto Süper Lig 2015/2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş


Spor Toto Süper Lig'de 2015/2016 sezonunun şampiyonu Beşiktaş, saat 19 Mayıs Perşembe günü saat 20:00'den itibaren Vodafone Arena'da başlayan şampiyonluk kutlamalarının ardından 23:00 sularında TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den şampiyonluk kupasını aldı. 

Beşiktaşlı futbolcular elden ele dolaşan şampiyonluk kupasıyla Vodafone Arena'yı turlayarak bu mutluluğu taraftarlarıyla doyasıya kutladı. . 


Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması

19 Mayıs Perşembe günü saat 20:00'den itibaren Vodafone Arena'da başlayan şampiyonluk kutlamaları öncesi büyük bir tekneyle Vodafone Arena'ya hareket etti. Canlı yayında Beşiktaşlı futbolcular ise duygularını paylaştı. 

Cenk Tosun: "Her şey çok güzel yemin ediyorum. Her taraf siyah beyaz, bu duygu anlatılmaz"

Mario Gomez: "Bu tekne bu kadar insanı taşımaz. İnsanlar denize düşüp yüzmek zorunda kalacak. Gerçekten mükemmel bir atmosfer var. Bu mutluluğu yaşamak harika"

Gökhan Töre: "Yemin ediyorum böyle bir taraftar yok. Bu duyguyu anlatmak çok zor. Beşiktaş taraftarı harika"

Olcay Şahan: "Bir kez daha gördük ki, Beşiktaş taraftarı şampiyonluk kutlamasında bile 1 numara. Bu duyguyu tekrar tekrar yaşamak istiyoruz. Önümüzdeki yıl da şampiyon olarak taraftarlarımıza bu sevinci yaşatacağız"

Quaresma: "Bütün İstanbul'u siyah beyaz görüyorum. Her futbolcunun yaşamak isteyeceği bir duygu. Taraftarımız gerçekten muhteşem"

Jose Sosa: "Bugüne kadar hayatımdaki kutlamalar arasında en iyisi. Taraftarımız gerçekten harika. Bu duygu harika"


Beşiktaş'ın İstanbul Boğazı'nda teknede şampiyonluk kutlaması


İstanbul Boğazı'nda 19 Mayıs Perşembe günü kelimenin tam anlamıyla Beşiktaşlı taraftarların şovu vardı. Boğazda Beşiktaş takımını taşıyan teknenin etrafını çeviren diğer teknelerde taraftarlar futbolcularla birlikte birçok kez 3'lü çektirerek, şampiyonluk şarkıları söylüyor. 

Beşiktaş'ın İstanbul Boğazı'ndaki şampiyonluk kutlamalarının fotoğrafları burada. 
 

Beşiktaş soyunma odasında şampiyonluk coşkusu


Vodafone Arena'da şampiyonluk kutlamasına çıkacak olan Beşiktaş oyuncuları,  soyunma odasında şampiyonlukta emeği geçen isimlere tezahüratlar yaptı. Takımdan ayrılan futbolcular, yöneticiler ve teknik ekip çalışanlarına tek tek tezahürat yapan futbolcular, soyunma odasındaki coşkuyu 3'lü çekerek sonlandırdı.
 

Şampiyonluk kutlamasında Beşiktaş'tan 'Biber Gazı' tezahüratı


Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması için Vodafone Arena'yı tıklım tıklım dolduran siyah beyazlı taraftarlar bir ara hep bir ağızdan "Sık bakalım, biber gazı sık bakalım, Kaskını çıkar, copunu çıkar. Delikanlı kim bakalım?" ve "Emniyet dışarı" tezahüratları yaptı. Bu anlarda Lig TV'nin sesi kısması dikkat çekti. 

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!