comScore

Sözleşmeli öğretmen atamaları ne zaman? Sözleşmeli öğretmen atamaları saat kaçta? Sözleşmeli öğretmen atamaları öğrenme, sorgulama

07 Şubat 2019, Perşembe 21:24
Sözleşmeli öğretmen atamaları ne zaman? Sözleşmeli öğretmen atamaları saat kaçta? Sözleşmeli öğretmen atamaları öğrenme, sorgulama

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yarın gerçekleşecek. 8 Şubat Cuma günü saat 10:00'da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un başlatacağı kura çekimi öncesinde akıllara gelen tüm soruları sizler için derledik.

Sözleşmeli öğretmen atamaları sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB, sözleşmeli öğretmenlerin atanacağı tarihi açıkladı. 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları, yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımı ile gerçekleştirilecek. Sözleşmeli öğretmen atamalarını bekleyen yüz binlerce öğretmenlerimiz internet ortamında sözleşmeli öğretmen atamaları ne zaman? Sözleşmeli öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Sözleşmeli öğretmen atamaları saat kaçta açıklanacak? sorusuna yanıt arıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yarın açıklanacak sözleşmeli öğretmen atamaları canlı izlemek mümkün mü? Detaylar haberimizde. 


Sözleşmeli öğretmen atamaları saat kaçta? Sözleşmeli öğretmen atamaları canlı izlenir mi?


Yüz binlerce öğretmen gözünü sözleşmeli öğretmen atamalarına çevirdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yarın açıklanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları için heyecan dorukta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının 8 Şubat Cuma günü saat 10:00'da başlayacağı açıklandı. Sözleşmeli öğretmen atamalarına Ziya Selçuk katılımı ile başlayacak ve 20 bin öğretmenin ataması gerçekleşecek.


Sözleşmeli öğretmen atamaları nasıl öğrenilecek? Sözleşmeli öğretmen atamaları nasıl izlenir?


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımı ile yarın saat 10:00'da başlayacak 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması öncesinde atamalarını bekleyen öğretmenler, internet ortamında sözleşmeli öğretmen atamalarını nasıl öğrenirim? aramaları gerçekleştiriyor.


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMALARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları nasıl olacak?


20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları sözlü sınavda başarılı olanların atamaları, tercihlkeri de dikkate alınacak sınav puanı üstünlüğüne göre yapılacak.

Sözleşmeli öğretmenlerin puanlarının eşitliği halinde KPSS puan üstünlüğü dikkate alınacak. 
Atamalar bakanlığın http://ikgm.meb.gov.tr adlı internet sitesinden 8 Şubat Cuma saat 10:00 itibari ile ulaşılabilecek.


20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları branşları neler?


Sınıf Öğretmenliği

Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği

İngilizce öğretmenliği

İlköğretim matematik öğretmenliği

Türkçe öğretmenliği

Rehberlik öğretmenliği

Özel eğitim öğretmenliği

Fen bilimleri/fen ve teknoloji öğretmenliği

Beden eğitimi öğretmenliği


20 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI YORUMLARI İÇİN TIKLAYINFutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)