comScore

Söz yeni bölüm fragmanı İZLE - Söz 79. bölüm fragmanı İZLE

16 Nisan 2019, Salı 00:54
Söz yeni bölüm fragmanı İZLE - Söz 79. bölüm fragmanı İZLE

Söz dizisi yeni bölüm ekranlara geldi. Söz son bölüm olan Söz 78. bölümüm yayınlanmasının ardından Söz yeni bölüm fragmanı olan Söz 79. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Söz dizisi son bölüm ekranlara geldi. Söz son bölüm olan Söz 78. bölümün yayınlanmasının ardından Söz yeni bölüm fragmanı olan Söz 79. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki Söz dizisi son bölümünde neler yaşandı? Söz son bölüm olan Söz 78. bölümüyle birlikte Söz yeni bölüm fragmanı olan Söz 79. bölüm fragmanına dair detaylar haberimizde. 
 

Söz dizisi 15 Nisan 2019 Star TV 78 bölüm özeti


Yavuz, Derya'nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi? Derya'nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya'yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Mayına basan Aşık'ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan'ın gönderdiği adamlar Aşık'ı kurtarmak isteyen Tim'i zora durumda bırakır. Derya'nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya'nın başına gelenlerin hesabını Linda'dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer. Linda'nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda'ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz'a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz'un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan'ın yanına sığınır. Eylem'in Tarık vasıtasıyla Linda'nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda'yı köşeye sıkıştıran Yavuz'un yolu Tim ile kesişir.
 

Söz dizisi oyuncuları


Tolga Sarıtaş
Deniz Baysal
Nihat Altınkaya
Meriç Aral
Sarp Akkaya
Melis Birkan
Burak Sevinç
Görkem Sevindik
Eren Vurdem
Aytaç Şaşmaz
Doğukan Polat
Ece Çeşmioğlu


 

Söz dizisi 79. bölüm fragmanı


Söz yeni bölüm fragmanı olan Söz 79. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Söz yeni bölüm fragmanı izle, Söz 79. bölüm fragmanı izle, Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapamya başladı. Söz yeni bölüm fragmanı olan Söz 79. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)