comScore

Söz son bölüm tek parça full izle 25 Mart (Söz yeni bölüm fragmanı İZLE)

26 Mart 2019, Salı 00:56
Söz son bölüm tek parça full izle 25 Mart (Söz yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de Söz 75. bölümü ile ekranlara geldi. Söz yeni bölüm izle, Söz son bölüm ve Söz yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi Söz 75. bölümü ile yayınlandı. Söz son bölümde neler yaşandı? Söz yeni bölüm izlemek isteyenler ve Söz yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Söz dizisinin 75. bölümünde terör devleti için planlarına hız veren Dost, Linda ve Dragan'a kurulacak ülkenin tarihini verir. Bu sırada Türkiye'yi içerden karıştıracak suikastlar için plan yapmaktadır.
 

Söz son bölümde neler oldu? Söz 75. bölüm izle


Söz dizisinin son bölümünde Eylem ve Fethi herkesi şaşırtan bir kararla evlenmeyi düşünürler. Evlilik haberi alan dostları, Derya'nın yuvasına gelerek sürpriz hazırlıklarına başlar. Ancak Dragan'ın kötü düşünceleri bu huzurlu günleri yıkmak için planlar yapar.

Söz dizisinin yeni bölümü olan Söz dizisi 75. bölümde Tim, Dragan'ı yok etmek için harekete geçer. Karabatak terör devletinin gizli istihbaratlarına ulaşır. Tim ve Karabatak koordineli çalışmaya başlar. Hücre evine operasyon yapan Yavuz, elde ettiği suikast bilgisiyle neye uğradığını şaşır. Eylem'in yaşamını kurtarmak için harekete geçer. Yavuz hücre evi şokundan sonra Derya'ya ulaşır. Yavuz ve Derya için her şey artık bambaşka olacaktır.
Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

SÖZ 75. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Söz dizisi oyuncuları


Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu
Tolga Sarıtaş

Savcı Derya
Deniz Baysal

Yarbay Erdem Kaçmaz
Nihat Altınkaya

Eylem Mercier
Meriç Aral

Dragan Ratkoviç
Sarp Akkaya

Linda
Melis Birkan

Üstçavuş Fethi Kulaksız
Burak Sevinç

Üstçavuş Mücahit Serdengeçti
Görkem Sevindik

Başçavuş Ateş Acar
Eren Vurdem

Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak
Aytaç Şaşmaz

Aşık
Doğukan Polat

Melisa
Ece Çeşmioğlu

Nazlı Korkmaz
İlayda Ildır
 

Söz 76. bölüm fragmanı çıktı mı? Söz yeni bölüm fragmanı


Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Söz 76. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Söz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 76. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Söz dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Söz dizisi 76. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"