comScore

Söz son bölüm tek parça 82. bölüm full izle 13 Mayıs (Söz yeni bölüm fragmanı İZLE)

13 Mayıs 2019, Pazartesi 23:59
Söz son bölüm tek parça 82. bölüm full izle 13 Mayıs (Söz yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de Söz 82. bölümü ile 13 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Söz yeni bölüm izle, Söz son bölüm ve Söz yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi Söz 82. bölümü ile 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlandı. Söz son bölümde neler yaşandı? Söz yeni bölüm izlemek isteyenler ve Söz yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Söz dizisinin 82. bölümünde Tim, Erdem'i kurtarmak için Yavuz önderliğinde hiç beklemeden harekete geçer. Tim takas için buluşma noktasına gittiğinde planları Erdem'i kurtarmaktır fakat Dragan'ı vermeye niyetleri yoktur.
 

Söz son bölümde neler oldu? Söz 82. bölüm izle


Söz dizisinin yeni bölümü olan Söz dizisi 82. bölümde Erdem'in tutulduğu yerin bilgisini öğrenen Tim, hızla yola çıkar ancak kendisini Di Rabbako'nun kurduğu hain bir tuzağın içinde bulacağından habersizdir. Tim Linda'nın bulunduğu havalimanına ani bir baskın düzenler. Erdem'in vücuduna bağlı zamana karşı bir bomba vardır ve bu bombanın etkisiz hale getirilmesi için gereken şifreyi sadece Dragan biliyordur. Yavuz'la konuşan Di Rabbako Erdem'e karşılık Dragan'ı ister. 

SÖZ DİZİSİNDEN ATATÜRK HAVALİMANİ SÜRPRİZİ
86 yılın ardından geçtiğimiz aylarda kapılarını kapatan Atatürk Havalimanı, bu kez Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ'e kapılarını açtı. Yayınlandığı günden itibaren bir çok ilke imza atan ‘SÖZ', böylece yerli ve yabancı bir çok başarılı yapıma ev sahipliği yapan Atatürk Havalimanı kapandıktan sonra çekim gerçekleştiren ilk dizi oldu.

Dev prodüksiyonuyla 'SÖZ' Atatürk Havalimanı'nın apron ve pist alanında gerçekleştirilen aksiyon ve heyecan dolu operasyon sahneleriyle yine çok konuşulacak.

SÖZ 82. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Söz dizisi oyuncuları


Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu
Tolga Sarıtaş

Savcı Derya
Deniz Baysal

Yarbay Erdem Kaçmaz
Nihat Altınkaya

Eylem Mercier
Meriç Aral

Dragan Ratkoviç
Sarp Akkaya

Linda
Melis Birkan

Üstçavuş Fethi Kulaksız
Burak Sevinç

Üstçavuş Mücahit Serdengeçti
Görkem Sevindik

Başçavuş Ateş Acar
Eren Vurdem

Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak
Aytaç Şaşmaz

Aşık
Doğukan Polat

Melisa
Ece Çeşmioğlu

Nazlı Korkmaz
İlayda Ildır
 

Söz 83. bölüm fragmanı çıktı mı? Söz yeni bölüm fragmanı


Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Söz 83. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Söz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 83. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Söz dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Söz dizisi 83. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.