comScore

Söz son bölüm 15 Nisan İZLE - Son 78. bölüm İZLE - (Söz son bölüm 15 Nisan 2019 full tek parça İZLE)

16 Nisan 2019, Salı 00:34
Söz son bölüm 15 Nisan İZLE - Son 78. bölüm İZLE - (Söz son bölüm 15 Nisan 2019 full tek parça İZLE)

Söz dizisi son bölüm olan Söz 78. bölüm yayınlandı. Söz son bölüm olan Söz 78. bölüm özetiyle birlikte Söz son bölüm olan Söz 78. bölümü izlemek için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Söz yeni bölümüyle ekranlara geldi. Söz yeni bölümünde yine büyük heyecan yaşandı ve dizi, izleyenleri ekranlara kitledi. Söz son bölüm olan Söz 78. bölümü kaçıranlar için Söz son ölüm olan Söz 78. bölüm haberimizde. Ayrıca Söz son bölüm olan Söz 78. bölümü full izlemek için yine gerekli olan bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Söz dizisi 15 Nisan 2019 Star TV 78 bölüm özeti


Yavuz, Derya'nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi? Derya'nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya'yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Mayına basan Aşık'ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan'ın gönderdiği adamlar Aşık'ı kurtarmak isteyen Tim'i zora durumda bırakır. Derya'nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya'nın başına gelenlerin hesabını Linda'dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer. Linda'nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda'ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz'a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz'un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan'ın yanına sığınır. Eylem'in Tarık vasıtasıyla Linda'nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda'yı köşeye sıkıştıran Yavuz'un yolu Tim ile kesişir.

SÖZ DİZİSİ

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Söz dizisi oyuncuları

Tolga Sarıtaş
Deniz Baysal
Nihat Altınkaya
Meriç Aral
Sarp Akkaya
Melis Birkan
Burak Sevinç
Görkem Sevindik
Eren Vurdem
Aytaç Şaşmaz
Doğukan Polat
Ece Çeşmioğlu
 

Söz dizisi 15 Nisan 2019 78. bölüm İZLE


Söz dizisi son bölüm olan Söz 78. bölümü kaçıranlar internet ortamında Söz son bölüm izle, Söz 15 nisan son bölüm izle, Söz 78. bölüm izle, Söz son bölüm full izle, Söz 78. bölüm tek parça izle, Söz 15 nisan son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Söz son bölüm olan Söz 78. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.