comScore

Söz dizisi son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Söz dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE)

18 Şubat 2019, Pazartesi 23:57
Söz dizisi son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Söz dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de Söz 70. bölümü ile ekranlara geldi. Söz yeni bölüm izle, Söz son bölüm ve Söz yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi Söz 70. bölümü ile yayınlandı. Söz son bölümde neler yaşandı? Söz yeni bölüm izlemek isteyenler ve Söz yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Söz dizisinde Yavuz komutan akıbeti heyecanla beklenen Linda'ya karşı hamle için harekete geçiyor. 
 

Söz son bölümde neler oldu?


Dizinin ana karakteri Yavuz, yaptığı hamle ile düşmanı Dragan'ı zor durumda bıraktı. Dragan'ı Türkiye'ye getirmek isteyen Yavuz, çeşitli engelleri aşmak zorunda kaldı. Ateş'in yaşadığını Erdem ve Tim'e söyleyen Nazlı, bir ipucunun peşine düştü. Öte yandan Sami'nin izine ulaşmak isteyen Tim, beklenmedik bir sonuçla karşılandı. Sami, Samet'in evinde helikopter ile yurtdışına kaçmak için çaba gösterdi.


 

Söz 70. bölümde neler yaşandı?


Samet'in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet'in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı'nın arasında mesafe girmesine neden oldu. Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya'yı buluşmaya ikna etti ancak Derya büyük bir şok yaşadı. 
Yapım: TIMS&B 

Yapımcılar: Timur Savcı ve Burak Sağyaşar

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Senaryo: Ethem Özışık

SÖZ 70. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Söz 71. bölüm fragmanı çıktı mı? Söz yeni bölüm fragmanı


Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Söz dizisinin 71. bölüm fragmanını merak eden dizi tutkunlarının aramaları sonuçsuz kaldı. Söz dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Nefes kesen final sahnesiyle izleyecilerini heyecanlandıran Söz dizisi yeni bölüm fragmanını yakın zamanda yayınlayacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)