comScore

Söz dizisi son bölüm full tek parça İZLE (4 Haziran 2018 Pazartesi) - Söz Dizisi 4 Haziran 49. bölüm İZLE

04 Haziran 2018, Pazartesi 23:32
Söz dizisi son bölüm full tek parça İZLE (4 Haziran 2018 Pazartesi) - Söz Dizisi 4 Haziran 49. bölüm İZLE

Söz dizisi son bölüm yayınlandı.Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümün yayınlanmasının ardından Söz dizisi son bölümü izleyemeyenler içni Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölüm özeti ve yine Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümü izlemek için gereken bilgiler haberimizde. 

Söz dizisi son bölümü yayınlandı. Star TV'de ekranlara gelen, sevilen dizi Söz dizisinin son bölümü olan Söz dizisi 49. bölüm yayınlandı. Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümü izlemek için gerekli bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ancak onun öncesinde Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölüm özeti, Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümde neler oldu? sorusuna yanıt bulmak adına Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölüm özetini derledik. Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümde neler yaşandığına dair tüm gelişmeler haberimizin devamında. 
 

Söz dizisi 49. bölüm özeti


Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölüm yine nefesleri kesti. Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümde neler yaşandığına şöyle bir göz atalım:

Torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler'i kurtarmak için Tim'in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır. Artık sadece Derman'ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe'den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim'in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar. Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler'in hayatı Tim'in başarılı olmasına bağlıdır.

Söz dizisi 49. bölümün yayınlanmasının ardından Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümünü izlemek isteyen sosyal medya ve internet ortamında Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümü izle şeklinde arama yapmaya başladı. Bunun yanı sıra Söz dizisi izle, Söz dizisi son bölüm Puhu TV izle, Söz dizisi son bölüm youtube izle ve Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölüm Star TV izle şeklinde yapılan aralamalara son! Aşağıdaki bağlantıdan Söz dizisi son bölüm olan Söz dizisi 49. bölümü izleyebilirsiniz. 

SÖZ DİZİSİ OYUNCULARI
Tolga Sarıtaş
Mehmet Özgür
Aybüke Pusat
Meriç Aral
Nihat Altınkaya
Burak Sevinç
Görkem Sevindik
Eren Vurdem
Aytaç Şaşmaz
Doğukan Polat
Timur Acar
Nil Günal
İlayda Ildır
Burcu Binici

SÖZ DİZİSİ KÜNYE
Yapım: TIMS&B 
Yapımcılar: Timur Savcı ve Burak Sağyaşar
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Senaryo: Ethem Özışık 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)