comScore

Söz dizisi Linda karakterinin ismi nedir? Melis Birkan kimdir, kaç yaşında? Mesli Birkan nereli?

05 Şubat 2019, Salı 11:17
Söz dizisi Linda karakterinin ismi nedir? Melis Birkan kimdir, kaç yaşında? Mesli Birkan nereli?

Söz dizisi Linda kimdir? Söz dizisine katılan Linda karakterini canlandıran Melis Birkan internet ortamında oldukça popüler oldu. Melis Birkan kimdir? Cevabı haberimizde.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz 3. sezonuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Kadrosunu genişleten Söz disizine Linda karakteri ile giren Melis Birkan oldukça merak uyandırdı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve Söz dizisina Linda karakteri ile giren Melis Birkan'ın kim olduğu ve nereli olduğu internet ortamında araştırılmaya başladı. Melis Birkan kimdir? Melis Birkan İnstagram nedir ne? Detaylar haberimizde.


Söz dizisi Linda kimdir?


Söz dizisi 3. sezonunda kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Star Tv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana oldukça popüler olan ve yüz binlerce izleyici kitlesine sahip olan Söz dizisi kadrosuna yeni bir ismi kattı. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve Issız Adam filmi ile popüler olan Mesli Birkan, Söz dizisine Linda karakteri ile katıldı. Linda karakteri ile Söz disizine katılan Mesli Birkan'ın kim olduğu internet ortamında araştırılmaya başlandı. Melis Birkan kimdir? Haberimizde.


Melis Birkan kimdir? Melis Birkan kaç yaşında?


Melis Birkan, Türk dizi ve sinema oyuncusu. İlköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimini tamamladı. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı.


Melis Birkan İnstagram hesabı ne?


Söz dizisinde Linda karakterini canlandıran Melis Birkan sosyal medya platformu İnstagram'da da oldukça aktif durumda. Sık sık paylaşımlarda bulunan güzel oyuncunun paylaşımları binlerde beğeni alıyor. Melis Birkan'ın İnstagram hesabına göz atmak için aşağıda verilen linke tıklamanız yeterli olacaktır.
 

MELİS BİRKAN İNSTAGRAM HESABI


Söz'de oynayan Deniz Baysal kim? Kaç yaşında?


Deniz Baysal, içinden paragöz bir kadının asla çıkmayacağını söyleyerek, “Hiçbir şeyi para için yapmam. Oyunculuk da para için yapılamaz. Yapıyorsanız da mutlaka tükenirsiniz” diyor.
"Söz dizisi nasıl bir heyecan oluyor sizin için?"

"Her türlü heyecanı barındırdığım bir iş oluyor. Bir işe başlarken illa ki bir heyecan oluyor ama bunda hem iki sezon başarılı olan bir işe sonradan dahil olmanın verdiği bir heyecan, hem de çok güçlü bir karakteri oynamanın heyecanı var. Her bölümde farklı bir aksiyon alıyorum ve bu hoşuma gidiyor ve heyecanımı hep taze tutuyor. "

"Bu dizi hangi yönünüzü tatmin etmenizi sağladı?"

"Aksiyon tarafımı, güçlü bir karakteri oynamanın hazzını yaşatıp, vatanseverlik duygusunun tatminini yaşatıyor. Dizide bir savcıyı oynuyorum ama genelde de aksiyon ve gerilim türündeki yapımları, kitapları çok sevdiğim için yabancılık çekmediğim bir iş oldu. Zaten izlediğim ve okuduğum şeylerle bu role hazırlanmışım ama yönetmenimizin yönlendirmesiyle ve oyuncu arkadaşlarımın desteğiyle daha farklı şeyler yapacağımı düşünüyorum." 

"Tutmuş bir dizide özgüven ve rahatlık veriyor mu?"

"Tabii ki sağlıyor. Keşke günümüzde her iş tutsa ama maalesef çok iddialı olsanız bile bir şekilde dizinin tutmadığı çok oluyor, hayal kırıklığı yaşayıp, hatayı kendinizde arıyorsunuz. Ama burada tabii daha rahatım."

Söz dizisiyle ilgili gelişmeleri FutbolArena Aktüel sayfasından takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)