comScore

Söz dizisi 59. bölüm izle - Söz dizisi yeni bölüm izle - Söz dizisi son bölüm Star TV izle

12 Kasım 2018, Pazartesi 23:12
Söz dizisi 59. bölüm izle - Söz dizisi yeni bölüm izle - Söz dizisi son bölüm Star TV izle

Söz dizisi 59. bölüm izle. Söz dizisi yeni bölüm izle. Söz dizisi son bölüm izle. Söz dizisi Star TV izle.

Söz dizisi 59. bölüm izle. Söz dizisi yeni bölüm izle. Söz dizisi Star TV izle. Star TV ekranlarında her Pazartesi akşamı yayınlanmaya başlayan Söz dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Pazartesi akşamları yayınlanan ve 59. bölümüne kadar gelen Söz dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaştı. Söz dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Söz dizisi 59. bölüm izle. Söz dizisi 59. bölüm Star TV izle. Söz dizisi dizisini internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler dizinin bitmesi ile birlikte Söz dizisi 59. bölümü aramaya başladı. Söz dizisi son bölüm izle. Söz dizisi 59. bölüm izle rehberi haberimizde.


Söz dizisi son bölüm izle (Söz dizisi 59. bölüm izle)


SÖZ DİZİSİ 58. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Dragan'ın verdiği virüsle ölümle burun buruna yaşayacak olan Yavuz, daha bu haberin etkisinden kurtulamadan Tim'e kurulan tuzağı yok etmek için harekete geçmek zorunda kalır.
Yavuz bu tuzağı engellemek için Behram'ı Tim'in elinden almak zorundadır. Hem kimliğini saklamak hem de Dragan'ın tehdidini yok etmek zorunda olan Yavuz, Kopuk'la birlikte bu kıskaçtan kurtulmak için tehlikeli bir plan yapar.

Tim'i düştüğü hain tuzaktan kurtaran Yavuz bu sefer bir takas yüzünden tekrar Dragan'la yüz yüze gelir. Bu takasın Nadya üzerinden yapılacağını öğrenen Dragan, Nadya'yı kaybetmemek için her şeyi göze alır ve takası engellemek için harekete geçer.

Tim de Behram operasyonunda buldukları izleri takip ederek takasın olacağı noktaya operasyon düzenlemek üzeredir. Yavuz tam bir çıkmaza düşmüştür. Nadya'yı kullanarak Dragan'ı yakalamak üzereyken Tim'le burun buruna gelmek üzeredir. 


Söz dizisi 59. bölüm (Star TV Söz Dizisi)


Nadya'yı teslim alan Yavuz, Dragan'a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz'un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya'yı kaybeden Dragan artık Nisan'a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan'nın emin olduğu tek şey Nadya'nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya'dan almayı başarır. O bilgi Dragan'ın kardeşidir.

Yavuz'un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan'ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler. 

Bu baskın Dragan'ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.