comScore

Songül Karlı'ya büyük şok! Songül Karlı Instagram hacklendi (Songül Karlı kimdir?)

26 Mart 2018, Pazartesi 12:51

Songül Karlı'ya İnstagram şoku! Songül Karlı Instagram hesabı hacklendi ve ulaşım sağlanamıyor. Songül Karlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Songül Karlı Instagram şoku! Ünlü şarkıcı Songül Karlı dijital hırsızların son kurbanı oldu. Songül Karlı Instagram'da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirirken, hesabının hacklenmesiyle şoka uğradı. Songül Karlı Instagram adresi, Songül Karlı kimdir, kaç yaşında, evli mi gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde.
 

Songül Karlı Instagram hesabı hacklendi mi? (26 Mart 2018 Pazartesi)


Ünlü şarkıcı Songül Karlı'nın İnstagram hesabının hacklendiği ortaya çıktı. Eşinden ayrıldıktan sonra bikini paylaşımlarıyla adından söz ettiren Songül Karlı'nın hesabına erişim sağlanamıyor. Hacklerın Songül Karlı'nın hesabına saldırı gerçekleştirdiği belirtildi. Songül Karlı İnstagram hesabına ulaşım sağlanamıyor.

SONGÜL KARLI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLA!


Songül Karlı kimdir, kaç yaşında? Songül Karlı'nın albümleri


Songül Karlı 15 Eylül 1973 İstanbul doğumludur. Songül Karlı imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrıldı. Ardından Baykal Gümüş ile evlendi ve bir çocuk sahibi oldu. 2008 yılında Baykan Gümüş'ten boşanan Songül Karlı, 2012 yılında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi. 

Songül Karlı 1991 yılında ilk albümü 'Derman Sendedir' ile mzik piyasasına adım attı. Songül Karlı 1997 ve 1998 yıllarında Kral TV Müzik Ödüllerinde en iyi Tük Halk Müziği Kaıdn Sanatçısı seçildi.

Songül Karlı evlendirme programlarında da bir dönem sunuculuk yaptı. Songül Karlı sütyensiz evlendirme programı sunduğu iddiasıyla da gündeme gelmiş ve bir süre magazin basını bu olayı konuşmuştu. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.