comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Son dakika Trabzonspor haberleri - Bugünkü Trabzonspor gelişmeleri - TS Transfer Haberleri (5 Mayıs 2016 Perşembe)

05 Mayıs 2016, Perşembe 18:21
Son dakika Trabzonspor haberleri - Bugünkü Trabzonspor gelişmeleri - TS Transfer Haberleri (5 Mayıs 2016 Perşembe)

Basında çıkan Trabzonspor haberlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Bugün Trabzonspor ile ilgili çıkan önemli gelişmeleri sizler için derledik. İşte 5 Mayıs Perşembe basında çıkan Trabzonspor Haberleri


5 Mayıs Perşembe 2016 Trabzonspor Haberleri 

 
13618-resim
 


PFDK'dan Aykut Demir'e kötü haber 


Profesyone Futbol Disiplin Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun sevk ettiği takım ve oyuncuların cezalarını açıkladı. PFDK, Trabzonspor oyuncusu Aykut Demir'e 1 maç ceza verdi. 

 


Felix Magath'tan Trabzonspor açıklaması 


Felix Magath, Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Aydın ile yaptığı görüşmenin detayını açıkladı. 

2 yıl önce teknik direktörlüğe veda eden ve futbola köşe yazarlığı yaparak devam eden Felix Magath, Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Aydın'la çıkan fotoğrafları sonrasında ortaya atılan bordo-mavili ekibin başına geçeceği iddialarına cevap verdi.

Çalıştığı Express gazetesindeki köşesinde Magath, "tamamen dostane bir görüşmeydi. Herhangi bir transfer görüşmesi veya teklif üzerinden bir görüşme söz konusu olmadı" sözlerini kullandı. 

 

13624-resim


Trabzonspor'da Cavanda affedilecek mi? 


Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun, kadro dışı bırakılan oyunculardan Özer ve Luis Cavanda'nın durumunu yeniden değerlendireceği öne sürüldü.

Bu iki isimden Cavanda'nın affedilme ihtimalinin yüksek olduğu belirtilirken, Özer'in konumu ise belirsizliğini koruyor.

Gelecek sezon planlaması için toplanacak olan yönetimin, bu iki oyuncuyla ilgili hafta sonu yapılacak oturumda karar vereceği kaydedildi. 
 


Trabzonspor taraftarlarını unutmadı  


Trabzonspor, iki taraftarının 20 yıl önce kaçan şampiyonluk ardından intihar etmesini resmi internet sitesinden "Trabzonspor yolunda kaybedilen yaşamlar, gelecekler” başlıklı bir yazı ile andı. 

Kulüp sitesinde yer alan yazıda, hiçbir şeyin insan hayatından değerli olmadığına dikkat çekilirken, şu ifadelere yer verildi:

"Tarih 5 Mayıs 1996… Bir tarafta Mehmet Dalman, diğer tarafta daha çocuk yaştaki Hüsnü Civelek… İkisi de şampiyonluğumuzun kaçtığı maçtan sonra canlarına kıymıştı. Bugün, Mehmet Dalman yaşasaydı 47, Hüsnü Civelek ise 32 yaşında olacaktı… Şu bir gerçek ki hiçbir şey insan hayatından daha değerli değil. O hayatları yaşanabilir kılan en önemli erdem ise, adalet... Trabzonspor camiası dün de bunu istiyordu bugün de… Belki de çok şey istiyor… Trabzonspor yolunda hayatlarını kaybedenlere rahmet ile… 5 Mayıs1996.”

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!