comScore
1 / 6

Son Dakika Süper Lig Haberleri (22 Ocak 2021)

2 / 6

İDDAA ŞAMPİYONLUK ORANLARI

<h2>İDDAA ŞAMPİYONLUK ORANLARI</h2>
3 / 6

GALATASARAY TRANSFERİ AÇIKLADI

<h2>GALATASARAY TRANSFERİ AÇIKLADI</h2>
Galatasaray, Halil Dervişoğlu transferini KAP’a bildirdi. Açıklamada ""Halil İbrahim Dervişoğlu’nun Kulübümüze geçici transferi konusunda Futbolcu ve Kulübü Brentford F.C. ile resmi görüşmelere başlanmıştır." denildi. Galatasaray’ın yeni transferi Halil Dervişoğlu, İstanbul’a geldi.
4 / 6

ONYEKURU BİLMECESİ SONA ERDİ

<h2>ONYEKURU BİLMECESİ SONA ERDİ</h2>
Henry Onyekuru bu gece 04.00’te İstanbul’da olacak. Monaco ve Galatasaray satın alma opsiyonu şartıyla anlaştı. (DHA)
5 / 6

BEŞİKTAŞ’IN HULK TRANSFERİNDEKİ RAKİPLERİ

<h2>BEŞİKTAŞ’IN HULK TRANSFERİNDEKİ RAKİPLERİ</h2>
Brezilya basınından Globo Esporte’nin haberine göre Serie A ekipleri Palmeiras ve Atletico Mineiro, Hulk transferi ile yakından ilgileniyor. 34 yaşındaki yıldız futbolcunun Palmeiras’a daha yakın olduğu ancak kulübün temkinli olduğu aktarıldı. Atletico Mineiro’nun ise Hulk ile müzakerelere devam ettiği ifade edildi.

Palmeiras’a sempatisi bulunun Huk için ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından da transfer teklifleri olduğu öne sürüldü. Palmeiras yönetimi futbolcunun maliyeti nedeniyle transferin gerçekleşmesini zor görüyor.
6 / 6

FENERBAHÇE’NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?

<h2>FENERBAHÇE’NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?</h2>
Lille’de gollerine devam eden milli futbolcumuz Burak Yılmaz, Beşiktaş’tan ayrılmasının her iki tarafa iyi geldiğini söyledi. Fanatik Gazetesi’ne konuşan Burak Yılmaz, Fenerbahçe’nin Mesut Özil transferi hakkında gelen soruda milli takım göndermesinde bulundu.

"Mesut Özil’e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında savaşmış, mücadele etmiş futbolcularla ilgili soru varsa onları yanıtlarsam daha doğru olur."