comScore

Son dakika! Sol bek Rybus İstanbul'a geliyor! Açıklandı

08 Haziran 2020, Pazartesi 19:43
Son dakika! Sol bek Rybus İstanbul'a geliyor! Açıklandı

Polonyalı sol bek Rybus'un menajeri Türkiye'den bir İstanbul takımıyla anlaştıklarını ve 10 gün içinde sözleşme imzalayacaklarını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Son dakika! Lokomotiv Moskova ile sözleşmesi sona eren Rybus'un menajeri Türkiye'den bir İstanbul takımıyla anlaştıklarını açıkladı. 

Sol bek Rybus'un menajeri Mariusz Piekarski Lokomotiv Moskova'nın yeni sözleşme konusunda kendilerin gelmediği ve Türkiye'den bir İstanbul takımının şartlarını kabul ettiklerini söylerken, 10 gün içinde ön anlaşma imzalamaları gerektiğini ifade etti. 
"10 GÜN İÇİNDE TÜRK KULÜBÜYLE ÖN ANLAŞMA İMZALAMAMIZ GEREKİYOR"

"Lokomotiv Moskova sözleşme uzatma konusunda benimle veya Rybus ile temasa geçmedi. Ancak bir İstanbul takımıyla tüm şartları zaten kabul ettik ve Türk kulübüyle 10 gün içinde ön anlaşma imzalamamız gerekiyor.
 

Rybus kimdir?


Rybus, 30 yaşında ve sol bek mevkinde görev yapıyor. Polonyalı futbolcu kariyerinde daha önce Legia Varşova, Terek, Lyon takımlarında forma giyerken, 2017 yılında Lyon'dan Lokomotiv Moskova'ya transfer oldu. Bu sezon sonunda Lokomotiv Moskova ile sözleşmesi sona eren Rybus, 2019/20 sezonunda ligde oynadığı 14 maçta 4 asist yaparken, Şampiyonlar Ligi ve kupa dahil olmak üzere tüm kulvarlarda 21 maçta görev yaptı. (4 asist)

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!