comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Son dakika! Hugo Rodallega Trabzonspor'a transfer oldu

12 Ocak 2017, Perşembe 02:59
Son dakika! Hugo Rodallega Trabzonspor'a transfer oldu

Trabzonspor, Akhisar Belediyespor'dan Hugo Rodallega transferinde mutlu sona ulaştı. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor, Akhisar Belediyespor'dan Hugo Rodallega'yı renklerine bağladı. 


Hugo Rodallega Trabzonspor'a transferde evet dedi


Trabzonspor bir süredir transferi için uğraş verdiği Akhisar Beleidyespor'un golcü oyuncusu Rodallega'da mutlu sona ulaştı. Rodallega ile prensipte anlaşan bordo mavililer bu transferi büyük ölçüde bitirdi ve golcü futbolcu sezonun ikinci yarısından itibaren bordo mavili formayı giyeyecek. 


Trabzonspor, Hugo Rodellaga transferinde ne kadar bonservis ödeyecek?


Trabzonspor'un 12 Ocak Perşembe günü Akhisar Belediyespor'un golcü futbolcusu Rodallega'nın menajeriyle Trabzonspor arasında son görüşme yapılarak pürüzler giderilecek. Golcü futbolcu Trabzonspor'a prensipte evet dedi ve anlaşma sağlandı. 

FutbolArena'nın Türkiye'de ilk olarak duyurduğu Mustafa Yumlu takas haberini Trabzonspor başkan yardımcısı Önder Bülbüloğlu da yaptığı açıklamada, "Mustafa Yumlu takas haberlerinin gerçeği yansıttığını." söyleyerek doğrulamıştı. 
Buna göre Trabzonspor, Rodallega transferinde Akhisar Belediyespor'a takas yoluyla Mustafa Yumlu'ya göndererek, ayrıca 350 bin euro ödeyecek. 

TOLUNAY KAFKAS AYRILMASINI İSTEMEMİŞTİ AMA...

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise geçtiğimiz günlerde Rodallega'nın ayrılmasını istemediğini söyleyerek, "Rodallega'ya çok fazla teklif var. Hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler geliyor. Teknik anlamda Rodallega'nın kulüpten ayrılmasını istemem. Çok iyi bir ilişkimiz var. Ayrılmasını istemeyiz ama bu benim tek başıma alacağım bir karar değil. Kulüp başkanımızın, yönetimin ve Rodallega'nın düşünceleri bu konuda çok önemlii." diye konuşmuştu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"