comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son Dakika Fenerbahçe Transfer Haberleri (6 Ocak 2017 Cuma)

06 Ocak 2017, Cuma 17:00
Son Dakika Fenerbahçe Transfer Haberleri (6 Ocak 2017 Cuma)

6 Ocak 2017 Cuma günü basında Fenerbahçe ile ilgili yapılan haberleri derledik. Fenerbahçe ile ilgili 6 Ocak 2017 Cuma günü yaşanan tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili 6 Ocak 2017 Cuma günü basında yapılan haberleri bir araya getirdik. İşte o haberler:
 

Fenerbahçe'de Dick Advocaat'ın transfer talebi


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken teknik direktör Dick Advocaat'ın yöneticilerle yaptığı görüşmede yapılacak takviyelerin Antalya kampına yetişmesini istediği belirtildi.

Fanatik'in haberine göre; Fenerbahçe'nin Antalya kampı yarın başlayacak. Tatil için ülkesi Hollanda'da bulunan Dick Advocaat, yönetimden transferdeki gelişmeler hakkında sürekli bilgi almaya devam ediyor. Tecrübeli çalıştırıcının yöneticilerden en büyük talebi ise, transferleri kampa görmek istemesi.
Advocaat, yaptığı görüşmelerde, “Yeni oyuncuların kampa katılması, uyum süreçlerinin hızlanması için çok önemli. Kamp ortamı bu açıdan önemli bir avantaj sağlıyor” ifadelerini kullandı. 

Shakhtar'dan kiralanan Oleksandr Karavaev, ilk günden itibaren kampta takımla olacak. Yönetim, 10 numara transferini de bir an önce bitirerek, en kısa sürede Antalya'da takıma katılmasını sağlamaya çalışıyor.

İSMAİL KARTAL, GÖKHAN GÖNÜL'E HAYRET ETMİŞ!

Fenerbahçe'de kalacak mı yoksa Beşiktaş'a mı transfer olacak diye aylarca tartışılan Gökhan Gönül'ün kararı Beşiktaş olmuştu. Fenerbahçe formasını dokuz yıl giyen milli futbolcu, Beşiktaş'ta yoluna devam etme kararı almıştı.

Gökhan'ın Beşiktaş'a transferinden aylar sonra oyuncunun eski hocası İsmail Kartal, Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a gitmesine hayret ettim dedi. 

“3'ÜN 5'İN HESABINI YAPMA DEDİM “

İsmail Kartal, Hürriyet'e verdiği röportajda şöyle konuştu: “Gökhan ile 2 yıl önce konuştum. ‘Her futbolcunun camiası olmalı' dedim. ‘3'ün 5'in hesabını yapma' dedim. ‘Bak Hasan Vezir nerede? Camiasız ve kayboldu gitti' dedim. ‘Doğru söylüyorsun' dedi.” Beşiktaş'a gitmesine hayret ettim.”

“BİRAZ FAZLA PARA ALMIŞ OLABİLİR”

“Biraz fazla para almış olabilir. 8-9 sene burada kalmış. Kaptan olacaktı, tarihe geçecekti. Bunları elinin tersi ile itti. Aldatılmış hisseden taraftarın tepkisi doğal.” 
 

Fenerbahçe'den Rasim Ozan Kütahyalı için MİT açıklaması


Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada Rasim Ozan Kütahyalı'nın elindeki MİT logolu dosya ile ilgili MİT'e başvuru yapıldığı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın iddia ettiği bilgilerin MİT kayıtlarında olmadığının bildirildiğini duyurdu.

Sarı lacivertlilerden yapılan açıklama şu şekilde:

"23 Ekim 2016 Pazar günü Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Beyaz Futbol” isimli programda, Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahıs, elinde MİT logolu bir dosyayı işaret ederek bir takım ithamlarda bulunmuştur.

Konuyla ilgili kulübümüzün MİT'e yapmış olduğu resmi başvuru sonucunda, ilgili kurumun kayıtlarında, söz konu şahsın iddia ettiği konularla ilgili bir bilginin bulunmadığı tarafımıza bildirilmiştir. Bu şekilde, adı geçen şahsın nüfuz ticareti yaptığı hususu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Kamuoyuna daha önce bildirdiğimiz şekilde, kulübümüze ve yöneticilerimize iftira atan bahse konu şahısla ilgili gerekli suç duyurusunda bulunulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)