comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son Dakika Fenerbahçe Transfer Haberleri (24 Ocak 2017 Salı)

24 Ocak 2017, Salı 01:13
Son Dakika Fenerbahçe Transfer Haberleri (24 Ocak 2017 Salı)

24 Ocak 2017 Salı günü basında Fenerbahçe ile ilgili yapılan haberleri derledik. Fenerbahçe ile ilgili 24 Ocak 2017 Salı günü yaşanan tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili 24 Ocak 2017 Salı günü basında yapılan haberleri bir araya getirdik. İşte o haberler.
 

Mehmet Demirkol: 'Alex'i de getirsen Fenerbahçe'nin derdi çözülmez'


Spor Toto Süper Lg'in 18. haftasında lider Medipol Başakşehir'i mağlup ederek zirve yarışını sürdüren Fenerbahçe'de bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, sarı lacivertlilerin orta sahaya yapacağı takviyeyle ilgili gündemdeki isimleri değerlendirdi.

Fenerbahçe'de sorunun sadece transferle çözülemeyeceğini ifade eden Mehmet Demirkol, NTV Spor'daki Spor Servisi programında şunları söyledi:
"Fenerbahçe'de 10 numara pozisyonu için 3 isim geçti. Jose Sosa, Ben Arfa ve Mehmet Ekici. Bunların birbirleriyle hiç alakaları yok. Çok farklı oyuncular. Mehmet Ekici, Trabzon'da kadro dışı bırakıldı. Trabzon'da kadro dışı kalan oyuncu mu Fenerbahçe'yi kurtaracak? Bu söylediğim Mehmet Ekici'yi de küçültmez, yanlış anlaşılmasın. 25 yaşındaki Alex'i getirsen de yine Fenerbahçe'nin derdi çözülmez. 

Josef-Topal-Alex mi yoksa Topal-Ozan-Alex mi oynayaca? Fenerbahçe'de bilinmezler çok fazla. Sadece transferle çözülmez."
 

Fenerbahçe'den Mehmet Ekici transferi için yeni teklif


Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici konusunda yeni hamle yapmaya hazırlandığı öne sürüldü. Oyuncuyla her konuda anlaşan Fenerbahçe Yönetimi'nin Trabzonspor'a yapacağı bonservis önerisini yenileyeceği kaydedildi.

Transferde mutlu sona ulaşmak isteyen yönetim daha önce 2 milyon Euro önerdikleri Mehmet için rakamı 2.5 milyon Euro'ya çıkarttılar.

Sözleşmesi 4 ay sonra bitecek bir oyuncu için Fenerbahçe'nin önerdiği yeni rakam karşısında Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'nın tavrı bekleniyor. 

Diğer yandan Beşiktaş'la temasını koparmayan Trabzonspor cephesinin vereceği karar iki kulüp arsasındaki Olcay anlaşmasının da niyai sonuca varmasına yol açacak. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)