comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri (15 Şubat 2017 Çarşamba)

15 Şubat 2017, Çarşamba 00:56
Son Dakika Fenerbahçe Haberleri (15 Şubat 2017 Çarşamba)

15 Şubat 2017 Çarşamba günü basında Fenerbahçe ile ilgili yapılan haberleri derledik. Fenerbahçe ile ilgili 14 Şubat 2017 Çarşamba günü yaşanan tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe ile ilgili 15 Şubat 2017 Çarşamba günü basında yapılan haberleri bir araya getirdik. İşte o haberler:
 

Dick Advocaat, Fenerbahçe ile sözleşme uzatacak mı?


Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın 1 yıl sözleşme teklifinde bulunduğu ve buna karşılık süre isteyen Hollandalı teknik adam Dick Advocaat'nın sarı lacivertlilerde kalıp kalmayacağı ailesine bağlı. Aziz Yıldırım'dan gelen teklifin Advocaat için sürpriz olduğu ve Hollandalı teknik adamın bunu yakın çevresine söylediği öğrenilirken, kararı ise ailesiyle birlikte verecek. 

ŞEKİP MOSTUROĞLU NE SÖYLEMİŞTİ?
“Başkan Advocaat'a 1 yıllık teklif yaptı. O da düşünmek için süre istedi. Advocaat burayı çok seviyor. Yaşanan olaylardan ötürü falan ayrılacak gibi iddialar var. Ayrıca düşünmek lazım, Van Persie gibi Advocaat gibi isimler gelmezse kim gelecek Türkiye'ye? Bunu da bir düşünmek gerekiyor.”
 

Fenerbahçe'ye tarihi fırsat!


Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşacağı Krasnodar, 2.5 aydır resmi maç yapmazken, kadrosunda büyük ölçüde değişime gitti.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin Uefa Avrupa Ligi'nde karşılaşacağı Krasnodar liglerin bitmesi nedeni ile resmi maç yapamazken kadrosunda da büyük değişikliğe gitti.

ÖNEMLİİSİMLERİ KAYBETTİLER

Krasnodar, geçtiğimiz sezonun en başarılı isimleri Ahmedov, Kouasi, Jedrzejczyk ve Zhirov'u gönderip, yerlerine daha düşük maliyetli Claesson, Shishkin, Ramirez ve Komlichenko'u kadrosuna kattı.

2.5 AYDIR RESMİ MAÇ YAPMIYORLAR

Yaklaşık 2.5 aydır resmi karşılaşmaya çıkmayan Krasnodar, bu süreçte 5 hazırlık maçı oynadı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"