comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Son dakika Fenerbahçe haberleri - Bugünkü Fenerbahçe gelişmeleri - FB Transfer Haberleri (1 Mayıs Pazar 2016)

01 Mayıs 2016, Pazar 17:19
Son dakika Fenerbahçe haberleri - Bugünkü Fenerbahçe gelişmeleri - FB Transfer Haberleri (1 Mayıs Pazar 2016)

Basında çıkan Fenerbahçe haberlerini sizler için derledik. Fenerbahçe ile ilgili basında bugün neler yazıldı?

FutbolArena - 1 Mayıs 2016 Pazar gününde basında çıkan Fenerbahçe haberlerini derledik.
 

1 Mayıs Cumartesi Fenerbahçe Haberleri 


Valencia'nın futbolcusu Feghouli geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılmış ve 10 gün men cezasi almıştı. Cezayirli futbolcunun ceza süresi dolduğundan sonra da durumunda değişiklik olmadı. Valencia'nın bu hafta oynayacağı Villarreal maçının kadrosuna alınmayan Feghouli'nin tesislere gelerek apar topar ayrıldığı bildirildi.

Çıkışta kendisinden imza isteyen bir çok taraftarın bulunduğu ancak yıldız futbolcunun bu istekleri dikkate almayarak hızlı bir şekilde uzaklaştığına dikkat çekildi.
 
265685-haber
 

Feghouli Valencia'da kadro dışı mı bırakıldı?


Hatırlanacağı üzere Barcelona ve Eibar maçlarında cezası nedeniyle kadro dışı bırakılan ve Getafe müsabakasında teknik direktör Pako Ayestaran'ın tericihlye kadroya alınmayan Feghouli'nin daha sonra nasıl hareket edeceği gündem konusu olmuştu.
Feghouli sezon başında uzun süre Fenerbahçe'nin gündemine gelmişti fakat daha sonra bu transfer gerçekleşmemişti.  
 

Mehmet Topal, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'de Mehmet Topal'ın kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı. Oyuncu cephesi nihai kararın sezon sonunda verileceğinin altını çizdi. 

İngiliz Tottenham kulübünün ilgilendiği ve Mehmet Topal'ın prensipte olur dediği milli futbolcu Fenerbahçe ile yapacağı görüşme sonrası nihai kararını verecek. Bu süreçte kendisile ilgilenen tüm kulüplerle görüşmeleri askıya alan milli oyuncu ligi bitirdikten sonra Fenerbahçe'de mi kalacak yomsa İngiltere'nin mi yolunu tutacak buna karar verip imzayı atacak. 
 
265785-haber

Bu arada Trabzonspor maçı sonrası Fenebahçe kulübünün Mehmet Topal ve sözleşmesi sona eren Gökhan Gönül ile Caner Erkin ile henüz transfer görüşmesini yapmadı. 
 

Sergen Yalçın neden Fenerbahçe maçına çıkmayacak?


Gaziantepspor'un geçtiğimiz günlerde Mutlu Topçu'yla yollarını ayırmasının ardından ikinci kez teknik direktörlük görevine getirdiği Sergen Yalçın, yeni takımıyla Fenerbahçe maçı öncesi İstanbul'da bir araya geldi. 

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!