comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (9 Aralık 2016 Cuma)

09 Aralık 2016, Cuma 00:06
Son Dakika Beşiktaş Haberleri (9 Aralık 2016 Cuma)

9 Aralık 2016 Cuma günü basında Beşiktaş ile ilgili yapılan haberleri derledik. Beşiktaş ile ilgili 9 Aralık 2016 Cuma günü yaşanan tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili 9 Aralık 2016 Cuma günü basında yapılan haberleri bir araya getirdik. İşte o haberler:
 

Aboubakar'a sert sözler! 'Yüzün kızardı mı?


Dinamo Kiev'e 6-0 yenilerek Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Beşiktaş'ta maçın hakeminden sonra en çok tepki gösterilen isim Vincent Aboubakar oldu. Kemarunlu golcü hakem kararını protesto etmek için topa vurunca ikinci sarıdan oyun dışında kaldı. 

“Hadi hakem skandal ötesi, peki futbolcu kardeşlerimize ne demeli?” diye yazan Bilal Meşe, Milliyet'teki yazısında ikinci sarıdan oyun dışında kalan Aboubakar'a yüklendi. 

“Aboubakar efendi, arkadaşlarını gereksiz bir hareketle yalnız bırakmıştır. Herhangi bir oyuncunun böylesi bir lüksü yoktur. Taşıdığın forma ağırdır. Öncelikle onun nasıl taşıyacağını öğren. Bunun faturası ağır olmalıdır bizce...

Umut olarak sahaya çıkıyorsun, hiçbir şey yapmıyorsun, fark ne olursa olsun, arkadaşlarını sahada kaderleriyle baş başa bırakıyorsun, suçlusun, yüzün kızardı mı, merak ediyorum.” 

Yazısında Aboubakar'a “umut olarak sahaya çıkıyorsun, hiç bir şey yapmıyorsun, arkadaşlarını sahada kaderleriyle baş başa bırakıyorsun” diyen Bilal Meşe, Gomez'i hatırlattı:

“Her geçen hafta görüyoruz ki, Kartal'da Sosa ve de özellikle Gomez'in yeri hâlâ boş duruyor! Gelen gideni aratıyor maalesef…"
 

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan sürpriz karar


Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile sevgilisi Şükran Ovalı'nın nikah tarihini sürpriz bir şekilde ileri bir tarihe ertelediği öne sürüldü.

Takvim'in haberine göre; 2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapan ünlü çift, ani bir kararla nikahı iptal etti. Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteledi.. 

Hatta, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, Roma Büyükelçiliği'ndeki nikah için de tüm yasal işlemleri yaptı. Herkesten sır gibi saklanan düğünün tüm masraflarını üstlenecek olan Caner Erkin, aile ve sınırlı sayıdaki dostlarının ulaşım ve konaklama gibi detaylarını da halletti. Ancak evlilik öncesinde hemen hemen her çift gibi anlaşmazlık yaşayan Şükran Ovalı ve Erkin, fikir ayrılığına düştü. Aile bireylerinin vize işlemlerinin de 2 Ocak 2017 gününe yetişmemesi üzerine ünlü çift, düğünü ileri bir tarihe erteledi. İptal edilen düğünle ilgili çiftin yakın çevresi "Şükran Ovalı, istekleriyle Caner'i zorladı" dedikoduları yaptı. Ancak yıldız futbolcunun "Şükran, evleneceğim kadın. Düğünle ilgili de kendisinden çok beni düşünüyor" diyerek dedikodulara yanıt verdiği söyleniyor. Bu arada ikilinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre; güzel oyuncu ile Caner Erkin aşıklar şehri Roma'da evlenmekte ısrarlı..
 

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçı için soruşturma


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile Beşiktaş arasında oynanan maçta taraftarların neden olduğu olaylarla ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

Milliyet'in haberine göre; Ev sahibi ekibin 6-0 kazandığı Şampiyonlar Ligi grup maçının ardından, incelemede bulunan UEFA, Beşiktaş için taraftarlarının çıkardığı olaylar, çevreye verilen zarar ve sahaya meşale atma nedeniyle siyah beyazlı kulübe, yine tribün olayları, meşale atma, merdivenlerin tıkanması ve organizasyonda meydana gelen eksiklikler nedeniyle ev sahibi ekibe soruşturma başlattı.

Konuyla ilgili kararın 2 Şubat tarihinde UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu toplantısında verileceği kaydedildi.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!