comScore

ŞOK marketlerinde bayram fırsatı! ŞOK indirimli ürünler listesinde sürpriz (

03 Haziran 2019, Pazartesi 12:06
ŞOK marketlerinde bayram fırsatı! ŞOK indirimli ürünler listesinde sürpriz (

ŞOK marketlerinde bayram haftasında birçok üründe indirim uygulanacak. Ramazan Bayramı nedeniyle özellikle ŞOK indirimli ürünler arasında şeker ve çikolata fiyatlarındaki düşüş dikkat çekiyor. ŞOK aktüel ürünlr kataloğuna göz atarak ŞOK indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

ŞOK bayram indirimleri arasında çikolata ve şeker ürünlerinde büyük indirim fırsatları söz konusu. ŞOK marketlerde yapılacak alışverişlerde uygulanacak indirimlerle ilgili haberimizde bilgi veriyoruz. ŞOK aktüel ürünler listesi, ŞOK aktüel ürünler indirimleri, ŞOK marketler indirimler, ŞOK bayram indirimleri şeklindeki tüm aramaların yanıtlarını hazırladık. Ramazan Bayramı öncesi ŞOK indirimleri arasında özellikle şeker ve çikolatalarda uygulanan indirim fırsatları öne çıktı. ŞOK aktüel ürünler kataloğunda ŞOK haftanın fırsatlarını hazırladık. 
 

ŞOK bayram indirimleri 4 Haziran (ŞOK indirimleri 5-7 Haziran)


Ramazan Bayramı öncesi ŞOK marketlerde dikkat çeken indirimler söz konusu. Türkiye genelinde geniş market ağıyla sektöründe lider firmalardan biri olan ŞOK marketlerde bayram haftası boyunca da indirimler devam edecek. ŞOK 4 Haziran aktüel ürünler indirimlerinde özellikle şeker ve çikolata ürünlerinde indirimler uygulanacak. Müşterilerine bayram nedeniyle uygun fiyatlara şeker ve çikolata satışı yapmayı planlayan ŞOK marketlerde 4 Haziran Salı günü uygulanacak indirimler için aşadğaı fotoğrafa göz atabilir ve daha fazla ŞOK indirimli ürünlere göz atmak için fotoğrafa tıklayabilirsiniz. 

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER 4 HAZİRAN KATALOĞU İÇİN TIKLAYIN


ŞOK ne zaman kuruldu? ŞOK market hakkında


ŞOK mağazası tarafından yapılan açıklamada firma hakkında verilen bilgiler şu şekilde: 

"1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012 Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.

2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı."

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.