comScore

Şok Market 20 Ağustos Pazartesi indirim (Şok Market Bayram kampanya Haftanın Ürünü)

20 Ağustos 2018, Pazartesi 10:53
Şok Market 20 Ağustos Pazartesi indirim (Şok Market Bayram kampanya Haftanın Ürünü)

ŞOK mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. ŞOK indirimleri, ŞOK market kampanyaları, ŞOK indirim kataloğu, ŞOK fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda ŞOK marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.

ŞOK indirimleri burada! ŞOK 20 Ağustos Pazartesi indirim kampanyaları için haberimizde yer alan ŞOK indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. ŞOK indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın ŞOK marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. ŞOK 20 Ağustos Pazartesi indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? ŞOK kampanyaları ve ŞOK indirim katlaoğu 20 Ağustos Pazartesi Kurban Bayramı Arefesi tarihli ürünleri hazırladık. 


ŞOK 20 Ağustos Pazartesi indirimleri (ŞOK aktüel ürünler kataloğu)


ŞOK indirimlerini internet üzerinden takip edenler için ŞOK indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. ŞOK mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için ŞOK indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz.

ELVAN ÇİKOLATA 7,95
ÜLKER BUKET ÇİKOLATA 9,90
ÜLKER ECE FINDIKLI SÜTLÜ ÇİKOLATA 18,99 ÜLKER SÜTLÜ ÇİKOLATA 18,95
 

TÜM ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN! 

Şok Market nedir? Şok Market ne zaman kuruldu?


1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012    Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)