comScore

Şok Market 18 Ağustos Cumartesi indirim (Şok Market kampanya Haftanın Ürünü)

18 Ağustos 2018, Cumartesi 11:08
Şok Market 18 Ağustos Cumartesi indirim (Şok Market kampanya Haftanın Ürünü)

ŞOK mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. ŞOK indirimleri, ŞOK market kampanyaları, ŞOK indirim kataloğu, ŞOK fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda ŞOK marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.

ŞOK indirimleri burada! ŞOK 18 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan ŞOK indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. ŞOK indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın ŞOK marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. ŞOK 18 Ağustos Cumartesi indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? ŞOK kampanyaları ve ŞOK indirim katlaoğu 18 Ağustos Cumartesi tarihli ürünleri hazırladık. 


ŞOK 18 Ağustos Cumartesi indirimleri (ŞOK aktüel ürünler kataloğu)


ŞOK indirimlerini internet üzerinden takip edenler için ŞOK indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. ŞOK mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için ŞOK indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

TÜM ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN!Şok Market nedir? Şok Market ne zaman kuruldu?


1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012    Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.
2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.
 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)