comScore

ŞOK indirimlerinde büyük fırsat açıklandı! ŞOK aktüel ürünler 4-5 Şubat kataloğu

04 Şubat 2019, Pazartesi 14:52
ŞOK indirimlerinde büyük fırsat açıklandı! ŞOK aktüel ürünler 4-5 Şubat kataloğu

ŞOK Market özellikle faaliyet gösterdiği bölgelerde etkili indirim kampanyaları ile dikkat çekiyor. ŞOK Market indirimlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar ŞOK Market insertleri 4-5 Şubat 2019 şeklinde aramalar yapıyor. Bizler de ŞOK Market indirim kampanyalarından sizleri haberdar etmek için haberimizi hazırladık.

ŞOK Market indirimlerini merak eden vatandaşlar için ŞOK Market insertlerini sizlere hazırladık. Yeni yapılan insertlerde ŞOK Market kampanyalarındaki fırsatlar dikkat çekiyor. Vatandaşlar 4-5 Şubat tarihleri arasında ŞOK Marketlerden yapacakları alışverişlerde büyük indirim fırsatlarından faydalanabilecekler. Muhteşem ürünleriyle ŞOK Market indirimleri arasında hangü ürünlerin yer aldığını haberimizden görebilirsiniz. İstanbul'da ŞOK Market nerede, Ankara'da ŞOK Market nerede şeklinde yapılan aramaların yanıtlarını da haberimizde bulabilirsiniz. ŞOK Market kimin, ŞOK Market ne zaman kuruldu, ŞOK Market hangi ürünleri satıyor şeklinde merak edilen soruların yanıtlarını da hazırladık. 
 

ŞOK Market 4-5 Şubat indirimli ürünleri (ŞOK Market insertleri yayınlandı mı? ŞOK Market kampanyaları neler?)


ŞOK Market 4-5 Şubat kampanyaları arasında birbirinden farklı ürün gruplarında yaşanan fiyat indirimleri dikkat çekiyor. ŞOK Market indirimlerinden faydalanmak için vatandaşların 4-5 Şubat tarihleri arasında bulundukları bölgelerde ŞOK Marketlere giderek alışveriş yapmaları çağrısında bulunuldu. 

ŞOK MARKET 4-5 Şubat KATALOĞU

ŞOK Market indirimleri arasında bakliyat ürünlerinde yaşanan indirimler dikkat çekiyor. Aynı zamanda şarküteri ürünlerinde et ve tavuk fiyatlarında da yaşanan indirimler göze çarpıyor. Vatandaşlar 4-5 Şubat tarihleri arasında ŞOK Marketler üzerinden uygun fiyatlara et alışverişi yapabilecekler. 

ŞOK MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 4-5 Şubat

ŞOK Market insertleri yine oldukça büyük fırsatlarla dolu olarak yayına alınırken, birçok vatandaş tarafından da beğeniyle karşılandı. ŞOK Market indirimli ürünlerinde meyve sebze fiyatları da dikkat çekiyor. Meyve sebze indirimli fiyatlarına ŞOK Market 4-5 Şubat insertlerinden bakabilirsiniz. 
 

ŞOK Market kimin? ŞOK Market ne zaman kuruldu? ŞOK Market nerede?


ŞOK Marketlerde yaşanan indirim ve kampanyaların ilgiyle takip edilmesinin ardından vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında da ŞOK Market kimin, ŞOK Market ne zaman kuruldu gibi soruların yanıtları aranıyor. ŞOK Market'ten bu konuda yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye'nin 81 ilinde 6.364'ü aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000'e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015'in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016'da 1.000 adet ve 2017'de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha çok seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilerimize en taze biçimde ulaştırıyoruz.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye'nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.

Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar' diyoruz."

ŞOK MARKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)