comScore

ŞOK indirimleri 18-21 Ağustos (ŞOK hafta sonu fırsatları)

17 Ağustos 2018, Cuma 09:59
ŞOK indirimleri 18-21 Ağustos (ŞOK hafta sonu fırsatları)

ŞOK aktüel ürünler kataloğu 18-21 Ağustos yayınlandı. ŞOK mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden ŞOK indirimlerini ŞOK kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17-21 Ağustos ŞOK indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. ŞOK kampanya ve ŞOK fırsatları için son dakika gelişmeleri ve ŞOK kataloğu haberimizde.

ŞOK indirimler 18-21 Ağustos! ŞOKindirimleri, ŞOK kampanyaları, ŞOK fırsatları ve ŞOK aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda ŞOK kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan ŞOK kataloğuna bakarak 18-21 Ağustos tarihlerinde yapılan ŞOK indirimlerini takip edebilirsiniz. ŞOK kampanyalı ürünlerden satın alarak ŞOK indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 
 

ŞOK indirimleri 18-21 Ağustos (ŞOK  aktüel ürünler kataloğu)


ŞOK mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. ŞOK marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için ŞOK ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. ŞOK mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ŞOK İNDİRİMLİ ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

 

ŞOK Market ne zaman kuruldu? ŞOK Market tarihi


1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012 Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.

2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)