comScore

ŞOK defter, kalem, çanta fiyatları (ŞOK okul indirimleri 10 Eylül)

10 Eylül 2018, Pazartesi 11:46
ŞOK defter, kalem, çanta fiyatları (ŞOK okul indirimleri 10 Eylül)

ŞOK okul indirimlerinde birbirinden önemli fırsatlar sizleri bekliyor. ŞOK marketlerinde okul ürünleriyle ilgili indirim fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız ŞOK kırtasiye ürünlerine göz atmanız gerekiyor. ŞOK çanta fiyatları, ŞOK defter indirimi, ŞOK okul kırtasiye indirimleri haberimizde.

ŞOK okul indirimleri 10 Eylül tarihinde hangi ürünlerde fırsatlar sunuluyor? ŞOK okul indirimleri arasında ŞOK çanta fiyatları, ŞOK defterleri, ŞOK kalemtıraş ve silgi fiyatları gibi birçok ürün grubunda fırsatlar sunuluyor. ŞOK marketlerinde bugün hangi indirim fırsatları var? ŞOK kampanyaları arasında dikkat çeken okul kırtasiye ürünleri haberimizde.
 

ŞOK okul kırtasiye indirimleri 10 Eylül (Şok aktüel ürünler kataloğu)


ŞOK yeter de artar sloganıyla duyurduğu ŞOK okul indirimleri arasında birçok fırsat sunuluyor. ŞOK kalem fiyatlarında birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Aynı şekilde ŞOK okul çantası fiyatlarında dikkat çeken indirimler söz konusu. ŞOK matara, ŞOK sulu boya, ŞOK pastel boya fiyatları ve ŞOK defter indirimlerinde de önemli fırsatlar sunuluyor.

ŞOK OKUL KIRTASİYE İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLA


Şok Market nedir? Şok Market ne zaman kuruldu?


1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012    Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.