comScore
1 / 13

ŞOK bugün indirimli ürünler neler? (ŞOK aktüel ürün kataloğu 11 Ağusots)

ŞOK indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek ŞOK indirimlerinden faydalanabilirsiniz. ŞOK 11 Ağustos indirimli ürünler kataloğunda ŞOK ürünlerinin fiyatlarını görerek alışverişe gidebilirsiniz. ŞOK marketlerde uygulanan ŞOK fırsatları ve ŞOK kampanyalarını haberimizden takip edebilirsiniz. Sizler için ŞOK indirimli ürünler 11 Ağustos indirimli ürünler kataloğunun incelemesini yaparak hangi ürünlerde kampanya yapıldığını yazıyoruz. ŞOK indirimli ürünler 11 Ağustos günü kataloğunu haberimizden inceleyebilirsiniz.

ŞOK indirimli ürünler kataloğunda hangi ürünler için fırsat yaratıldığını öğrenmek ve ŞOK indirimli ürünleri almak için haberimizi takip edebilirsiniz. ŞOK marketlerinde her gün ve her hafta birbirinden önemli fırsatlar sunuluyor. ŞOK kampanyaları, ŞOK indirimleri ve ŞOK fırsat ürünleri için haberimizi inceleyerek ŞOK aktüel ürün kataloğundan tüm indirimli ürünlere göz atabilirsiniz. 

 

ŞOK indirimli ürünler neler? ŞOK’ta hangi fırsat kampanyaları var (ŞOK 11 Ağustos ürünleri)

 

ŞOK marketlerinde etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünleri, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebze, dondurulmuş yiyecekler ve temizlik malzemeleri gibi birçok ürünü bulabilirsiniz.

 

ŞOK Market ne zaman kuruldu? ŞOK Market tarihi

 

1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı. 2012 Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi. 2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.’yı 584 mağazası ile, Türkiye’de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.’yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

2 / 13
ŞOK mağazaları Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Şok marketlerinden indirimli ürünlerden haberdar olmak ve ŞOK indirimli ürünler kataloğunu incelemek için haberimizi okuyabilirsiniz.
3 / 13
ŞOK mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
4 / 13
ŞOK marketlerde her hafta haftanın fırsatı ürünleriyle indirimli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. ŞOK haftanın fırsatı ürününde 11 Ağustos günü hangi ürünleri kampanyalardan fayadanalarak alabileceğinizi öğrenmek için sizlere haberimizi hazırladık.
5 / 13

ŞOK indirimli ürünler 11 Ağustos

<h2>ŞOK indirimli ürünler 11 Ağustos</h2>
6 / 13
7 / 13
8 / 13
9 / 13
10 / 13
11 / 13
12 / 13
13 / 13