comScore

ŞOK bayram indirimleri 23 Ağustos Perşembe (ŞOK indirimli ürünler kataloğu)

23 Ağustos 2018, Perşembe 10:16
ŞOK bayram indirimleri 23 Ağustos Perşembe (ŞOK indirimli ürünler kataloğu)

ŞOK bayram indirimleri 23-24 Ağustos arasında birçok üründe büyük fırsatlar vatandaşları bekliyor. ŞOK marketlerde bayram sırasında yapılacak alışverişlerde uygulanacak kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri haberimizde hazırladık. ŞOK indirimleri 23-24 Ağustos ve kampanyalarından haberdar olmak ve ŞOK aktüel ürün kataloğunu incelemek için haberimize göz atabilirsiniz. 

ŞOK indirimleri 23-24 Ağustos kataloğu! ŞOK marketlerinde bugün ve yarın yapılacak olan alışverişlerde hangi ürünlerde fırsatlar sunulacak? ŞOK aktüel ürün kataloğunu inceleyerek 23 Ağustos Perşembe gününden itibaren indirimli olarak alabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. ŞOK marketlerde her hafta yapılan indirim fırsatlarında bu hafta yer alan ürünleri sizler için hazırladık. 

ŞOK indirimleri, ŞOK kampanyaları, ŞOK kataloğu, ŞOK aktüel ürünler kataloğu 23-24 Ağustos gibi tüm aramalarınızın yanıtları haberimizde. 
 

ŞOK 23-24 Ağustos indirim kataloğu (ŞOK indirimli ürünler)


ŞOK marketlerde uzun yıllardır devam eden indirim fırsatları kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor. ŞOK indirimlerinden faydalanmak için bulunduğunuz yerdeki ŞOK marketlere uğramanız yeterli olacaktır. ŞOK marketlerinde gıdadan, temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden, kahvaltılık ürünlere ve meyve sebzeden hazır dondurulmuş gıdalara kadar birçok ürünlerde fırsatlardan faydalanabilirsiniz. 
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

İŞTE 23 AĞUSTOS PERŞEMBE'DEN İTİBAREN İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Bahçıvan Tost Peyniri (25 TL ve üzeri alışverişlerde) 9 TL
Piril Sıvı Bulaşık Deterjanı: 13,5 TL
Magnum Mini 6'lı Dondurma Çeşitleri: 16,95 TL
Bret Power Aktif Klozet Bloğu 2'li: 9,95 TL
Deren Filiz Çay: 9,45 TL


 

ŞOK ne zaman kuruldu? ŞOK'un kaç mağazası var?


ŞOK marketlerden yapılan bilgilendirmede işletme hakkında şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye'nin 81 ilinde 5.100'ü aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000'e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015'in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016'da 1.000 adet ve 2017'de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha çok seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilerimize en taze biçimde ulaştırıyoruz.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye'nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.

Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar' diyoruz."

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)