comScore

ŞOK aktüel ürünler (ŞOK indirimli ürünler kataloğu 27 Ağustos Pazartesi )

27 Ağustos 2018, Pazartesi 12:25
ŞOK aktüel ürünler (ŞOK indirimli ürünler kataloğu 27 Ağustos Pazartesi )

ŞOK market 27 Ağustos Pazartesi indirimli ürünler, aktüel ürünlerden faydalanmak, indirimleri kaçırmamak ve kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız 27 Ağustos Pazartesi ŞOK market indirimli ürünler haberimize göz atabilirsiniz.

ŞOK indirimli ürünler! ŞOK indirimli ürün kataloğunu inceleyerek ŞOK kampanyaları ve fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 27 Ağustos Pazartesi ŞOK indirimli ürünler. ŞOK marketlerinde yapılan indirim fırsatları birçok ürün grubunda yapılmakta. ŞOK indirim kataloğunda marketlerde uygulanan indirim fırsatlarına göz atmanız mümkün. ŞOK indirimleri, ŞOK kampanyaları ve ŞOK kataloğu burada.


ŞOK indirimleri 27 Ağustos Pazartesi (ŞOK aktüel ürünler kataloğu)


Kurban Bayramı dönüşü market alışverişine çıkacak olan vatandaşlarımız ŞOK market indirimlerinden faydalanmak, kampanyalardan yararlanmak için internett ŞOK market indirimlü ürünler hakkında arama yapıyor. ŞOK mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ŞOK MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER


 

ŞOK İNDİRİMLERİ 27 AĞUSTOS

 

ŞOK Market ne zaman kuruldu? ŞOK Market tarihi


1995 ŞOK Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.2011 ŞOK Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

2012 Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.

2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.'yı 584 mağazası ile, Türkiye'de "Onurex" olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.'yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)