comScore

ŞOK aktüel ürünler 29 Ağustos - 4 Eylül (ŞOK indirim kampanyaları)

29 Ağustos 2018, Çarşamba 10:19
ŞOK aktüel ürünler 29 Ağustos - 4 Eylül (ŞOK indirim kampanyaları)

ŞOK marketlerinde birbirinden cazip indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız ŞOK indirim kataloğunda yer alan ürünleri incelemenizi öneriyoruz. ŞOK kampanyaları ve ŞOK indirimleri şeklinde yapılan aramalar sonucunda ŞOK marketlerde hangi ürünlerde ve hangi tarihlerde indirim fırsatları olduğunu haberimizde öğrenebilirsiniz.

ŞOK indirimleri 29 Ağustos - 4 Eylül! ŞOK marketlerde her hafta ve her ayın çeşitli günlerinde birbirinden cazip indirim kampanyaları vatandaşlara sunuluyor. ŞOK marketlerinde bu hafta indirim fırsatları arasında yer alan ürünleri görmek için ŞOK indirim kataloğu 29 Ağustos - 4 Eylül, ŞOK kampanyaları, ŞOK indirimleri şeklinde aramalar yaparak haberimize ulaşabilir ve ŞOK indirimli ürünler listesini görebilirsiniz. 
ŞOK indirimlerinlerinde neler var, ŞOK indirimleri ne zaman, ŞOK indirim günleri, ŞOK kampanyalı ürünler, ŞOK kataloğu, ŞOK ürünleri indirim aramalarının yanıtları burada. 
 

ŞOK indirimleri 29 Ağustos - 4 Eylül (ŞOK aktüel ürünler kataloğu)


ŞOK mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. ŞOK marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için ŞOK ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. ŞOK mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
ŞOK 29 AĞUSTOS - 4 EYLÜL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Çavdar ekmeği: 1,95 TL
Köy ekmeği: 2,25 tL
Kepekli ekmek: 1,5 TL
Tambuğday ekmeği: 1,95 TL
Tost ekmeği: 2,75 TL
Kozmo tava: 24,90 TL
Saç kesme makinesi: 24,90 TL
Kozmo karnıyarık tenceresi: 49,90 TL

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)