comScore

Galatasaray Galatasaray

'Sneijder'in ayrılması için dua ediyorum'

02 Ocak 2017, Pazartesi 11:01
'Sneijder'in ayrılması için dua ediyorum'

Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'in annesi Sylvia Sneijder, terör olayları nedeniyle oğlunun Galatasaray'dan ayrılması için dua ettiğini söyledi. Son dakika Galatasaray haberleri.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in annesi Sylvia Sneijder, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu. İstanbul'da yaşanan terör olayları nedeniyle çok korktuğunu dile getiren anne Sneijder, oğlunun Galatasaray'dan ayrılması için dua ettiğini söyledi.
 

Sneijder'in annesi Sylvia Sneijder'den Galatasaray sözleri


Hollanda'da RTL televizyonuna açıklamalarda bulunan Sylvia Sneijder, yılbaşı günü Reina'da düzenlenen terör saldırısyla ilgili "Şans eseri tatildelerdi. Ya yılbaşını kutlamak için o mekanda olsalardı?" şeklinde konuştu. Sneijder'in Yolanthe ile birlikte farklı planlar yapması gerektiğini söyleyen Sylvia Sneijder, "Umarım bu olaylar devam etmezi. Wesley sadece işine bakar ve futbolunu oynar. Fakat dua ediyorum ve umuyorum ki inşallah oradan ayrılırlar" dedi.

Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Hollandalı futbolcu ise geçtiğimiz günlerde terör olaylarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Hayata devam etmek zorundasın, kendini kilitleyemezsin" demişti.


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)