comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder ve Eren Derdiyok, Rize maçında oynayacak mı?

17 Şubat 2017, Cuma 14:51
Sneijder ve Eren Derdiyok, Rize maçında oynayacak mı?

Galatasaray-Kayserispor maçında da fedakarlık yaparak oynayan Eren Derdiyok için Sağlık Kurulu ' 1 hafta durması lazım' görüşünü sundu.

FutbolArena - Galatasaray-Kayserispor maçında da fedakarlık yaparak oynayan Eren Derdiyok için Sağlık Kurulu "1 hafta durması lazım" görüşünü sundu.


Eren Derdiyok, Rizespor maçında oynayacak mı?


Adalesindeki kas ağrılarından şikayetçi olan ve son haftalarda fedakarlık yaparak oynayan Eren Derdiyok için Sağlık Kurulu bu sabah Florya'da, Teknik Direktör Igor Tudor'a bu raporu verdi.

Galatasaray Sağlık Kurulu, Hırvat teknik adama antrenman öncesinde verdiği bilgide  adalesindeki kas ağrıları ile oynayan Eren'in ileride ciddi bir sakatlık yaşamaması adına 1 hafta dinlendirilmesi seçeneğini sundu.
Elinde forvet bölgesi için yalnızca Podolski kalan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Beşiktaş derbisi öncesi Eren Derdiyok'u riske atmak istemedi. Golcü futbolcu, Rize deplasmanında forma giyemeyecek.
 

Wesley Sneijder, Rizespor maçında oynayacak mı?


Medipol Başakşehir maçında sakatlanan ve Kayserispor karşılaşmasında forma giyemeyen Wesley Sneijder, bugünkü antrenmanda "Görev verilirse fedakarlık yaparak oynarım" diyerek herkesin takdirini kazandı.Antrenman eksikliği bulunan ve önümüzdeki hafta oynanacak olan Beşiktaş derbisi de göz önüne alınarak Wesley Sneijder hakkında son kararı yarın Teknik Direktör Igor Tudor ve Sağlık Kurulu yapacağı toplantı sonrasında verecek.

Yapılan toplantı sonrası Sneijder'in de Rize'ye götürülmemesine karar verildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)