comScore

Snapchat çöktü mü? Snapchat neden sürekli kapanıyor? Snapchat neden durduruluyor? (Snapchat neden sürekli kapanıyor?

12 Temmuz 2018, Perşembe 11:39
Snapchat çöktü mü? Snapchat neden sürekli kapanıyor? Snapchat neden durduruluyor? (Snapchat neden sürekli kapanıyor?

Snapchat çöktü mü? Snapchat neden sürekli kapanıyor? Snapchat neden kapanıyor? Snapchat hatası alanlar internet ortamında Snapchat çöktü? Snapchat uygulama durduruldu ve Snapchat çöktü mü? Snapchat neden durduruluyor? sorularına yanıt arayanlar için Snapchat son dakika gelişmeleri haberimizde. 

FutbolArena - Snapchat çöktü mü? Snapchat uygulamasına neden oldu? Snapchat uygulama durduruldu uyarısı alanlar sosyal medyada snapchat çöktü mü diye arama yapmaya başladılar. Peki Snapchat neden durduruluyor? Snapchat neden sürekli kapanıyor? Snapchat hatası alanların internet ortamında Snapchat ile ilgili aradığı sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. Snapchat nedir? Snapchat nasıl kullanılır? diye merak edenler için de Snapchat'e dair tüm gelişmeleri Snapchat için hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

Snapchat kullanıcıları son dönemde Snapchat uygulamsını açtıkları zaman "Snapchat durduruldu" uyarısı alıyor. Snapchat'ün sürekli kapanması ve Snapchat'in hata vermesi üzerine Snapchat uygulamasına ait olan şirketten bu durumla ilgili henüz resmi açıklama geldi. Ancak gün içinde Snapchat uygulamasının düzeleceği ve Snapchat hatalarının sona ereceği öğrenildi. Snapchat'in çökmesi sonrası sosyal medyada yazılan mesajların bazıları şu şekilde:
@Melike
Snapchat mi çöktü?

@HFT
Android snapchat çöktü euro dolar fırladı

@Zeliha Melisa
snapchat ile bile çöktü ben nasıl çökmeyeyim

@Selin
Snapchat çöktü ben de çöktüm

@Adnamel
Snapchat çöktü ya la


Snapchat nedir? Snapchat nasıl kullanılır?


Anlık mesajlaşma uygulaması olan Snapchat ile paylaştığınız video ya da fotoğraflarınız kısa bir süreliğine görüntülenebilmekte ve daha sonra silinmektedir. Kullanıcılar bu uygulama ile karşılıklı olarak yazılı metinler, ses, fotoğraf ya da video gönderebilmektedir. Daha önceden belirlenmiş süreler boyunca görüntülenebilen paylaşımlar Snapchat sunucusu ile kullanıcıların cihazlarından silinmektedir. Uygulamanın %70'ini kadınlar oluşturmakta ve en çok İngiltere ve ABD'de tercih edilmektedir. Snapchat yapı olarak diğer mesajlaşma uygulamalarına benzemektedir. Android ve iOS'larda ücretsiz şekilde indirebileceğiniz uygulamada öncelikle rehberinizde kayıtlı olan kişileri ekleyebilir veya davet yollayabilirsiniz. Fakat günümüzde sosyal ağlar öyle bir hal almış durumd ki… İnsanlar adeta birbirleriyle bir yarış içerisindeler. Herkes takipçi sayısını artırmak, paylaşımlarının izlenme oranı veya beğeni sayısını yükseltmek için ciddi bir çaba içerisine girmiş vaziyette.SNAPCHAT MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.