comScore

Smart Spor izle - DSmart izle (Spor Smart izle şifresiz mi?)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 10:03
Smart Spor izle - DSmart izle (Spor Smart izle şifresiz mi?)

Smart Spor kanalı nasıl izlenir? D Smart Smart Spor kanalı ücretli mi? Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Smart Spor izle. Smart Spor canlı izle. Smart Spor nasıl izlenir. Spart Spor hangi kanalda? Smart Spor izle, DSmart izle, Spor Smart izle şifresiz mi?

FutbolArena - Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş yeni sezon öncesinde kamp yaptıkları bölgede hazırlık maçları oynayarak yeni sezon provaların gerçekleştiyor. Kulüplerimizin yeni sezon maçları D Smart ekranında Smart Spor kanalında yayınlanıyor. D Smart nasıl izlenir? Smart Spor izle. Smart Spor canlı izle. Smart Spor nasıl izlenir. Spart Spor hangi kanalda? Smart Spor izle, DSmart izle, Spor Smart izle şifresiz mi? Smart Spor izleme rehberimiz haberimizde.


Smart Spor izle - DSmart izle (Spor Smart izle şifresiz mi?)


Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş'ın hazırlık maçları D Smart Smart Spor kanalında. Yeni sezon öncesinde birbirinden ömemli hazırlık maçı yapan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın maçları D Smart kanalından Smart Spor ekranından canlı yayınlanıyor. Smart Spor kanalı nasıl izlenir? Smart Spor kanalı şifresiz izlenebilir mi? Smart Spor kanalı ücretli mi? 

Galatasaray bu akşam saat 18:30'da İspanya La Liga ekiplerinden Valencia ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu mücadele Smart Spor ekranlarından yayınlanacak. Fenerbahçe ise saat 21:30'da Feyenoord ile karşılaşacak ve karşılaşma Smart Spor ekranından canlı yayınlanacak. Bu iki maçı izlemek için D Smart aboneliğine sahip olmanız gerekmektedir.


Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

 

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :  
 

D SMART İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!