comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

İsmail Kartal'dan Fenerbahçe isyanı

26 Eylül 2016, Pazartesi 21:08
İsmail Kartal'dan Fenerbahçe isyanı

İsmail Kartal, Gaziantepspor'un Fenerbahçe'ye attığı golde sevinmediği iddiasına sert çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de ağırladığı Gaziantepspor'u 2-1 mağlup ederken konuk takımın teknik direktörü İsmail Kartal'ın eşitlik sayısına sevinmediği iddia edildi.

Bu iddialara sert çıkan Gaziantepspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, tesislerde gazetecilere yaptığı konuşmada sert ifadeler kullandı.
İşte o sözler:

"Ben inançlı ve samimi bir insanım. Doğru ve dürüst bir insanım. Hayatım boyunca hiçbir yerde yalan konuşmadım. Neyse onu, samimi bir şekilde konuşan insanım. Buraya daha önce gelen antrenörler hangi takımı tutuyordu? Bugün Gaziantepspor'un başındayım. Profesyonelim. İşimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Bu takımın bu kadar kısa bir süre içerisinde ne kadar mesafe aldığını herkes görüyor, herkes biliyor. Çok daha iyi olmamız için ben ve ekibim uğraşıyoruz. Buraya çok başarılı olmak için geldim. Geleceğim ve kariyerim benim için çok önemli. Şu anda Gaziantep'in ekmeğini yiyorum. Gaziantepspor'un başarısı için elimden geleni yapacağım."

Gaziantepspor'un iki yıl formasını giydiğini hatırlatan Kartal, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bunu belki bilen yoktur. Ben bu takımın formasını giyerken A Milli Takım'a gittim, Gaziantepspor'u temsil ettim. Hayatım boyunca rol yapmadım. Çalışmayı seven, disiplinli bir insanım. Buraya da çalışmaya geldim. Benim hakkımda durup dururken nereden çıktı Fenerbahçeliymiş falan... Her şey bu kadar iyi giderken, düzeltmişken, daha iyi olacakken, nereden çıktı. İsmail Kartal Fenerbahçeli. Olabilirim, ben bunu inkar etmiyorum. Başkaları gibi rol de yapmıyorum. Rol yapabilecek bir insan da değilim. Ben sonuna kadar şu anda Gaziantepsporluyum. Gaziantepspor'un başarısı için de uğraşıyorum. Bütün taraftarlarımız bunu böyle bilsin."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.